Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bol u donjem delu ledja

Cao,drage moje!Treba mi vas savet,pomoc ili bilo kakva informacija.U zadnje vreme,a narocito pred dobijanje me uzasno boli donji deo ledja,u narodu receno krsta....pre 10-ak godina mi je ustanovljen neki kicmeni nastavka koji je po doktorovom misnjenju visak.Tad mi je rekao da ce mi to praviti probleme u trudnoci.Ja igzurah 3 trudnoce i nije bilo problema..tek posle trece trudnoce ali kasnije malo,pocelo da boli pred dobijanje i zna da traje po 3-4 dana.Pila sam Brufen i Midoklam,ali nista.Muz me masira i na kratko prodje i onda opet zaboli.Boli i do te mere da ne mogu da se ispravim.Imam visak kg,ali ne neki preterani.Doduse i ne jedem mnogo,krecem se,ali ovo zna da me slomi da nisam ni u stanju nista da uradim.Pomozite ako imate neku ideju,savet ili sta uraditi.
2020 09 23
Mene sve cesce zezaju krsta i sve sam manje aktivna. Pomaze plivanje (zimi moze bazen) i vezbe za ledja. I generalno vezbice. Mora da se vezba i seta, lenjstvovanje je strasno za telo i zdravlje. Ali sto se tice tog nastavka ne znam, za to mora da se konsultuje lekar pa i 2,3.
2020 09 23
Hvala.Meni vece jurnjave nema sa troje dece..😃...ceo dan jurim tamo ovamo.
2020 09 23
Ja dok radim po kuci boli, stalno se savijam da nesto operem, pokupim itd. Ali to samo umara, i opterecuje kicmu, nije dovoljno da jaca misice. Cak i vezbe treba pravilno da se rade da bi imalo efekta a ne samo da opterecuje zglobove. Dok sam isla na trening redovno sam vezbala, a kod kuce jedna serija pa odmor par meseci :)
2020 09 23
Sve razumem.Juce sam bila na putu.Ceo dan u kolima.Od ujutru do 16h kad sam dosla...obaveze.Moguce i da je od sedenja.Jesam ja podesila sediste kako mi odgovara ali opet veliku sam kilometrazu napravila.
2020 09 23
Definitivno je sedenje uzas za ledja. Od kad radim uz komp imam problema.
2020 09 23
Ako mozes da vezbas kod kuce na youtube mi se svidja kanal "FitnessBlender". Ima i mnogo aplikacija za telefon. Nedavno sam skinula Daily Yoga.
2020 09 23
Hvala ti na preporuci.Pogledacu kanal i skinuti tu aplikaciju.
2020 09 23
Kada vec ima ko da Vas povremeno izmasira, probajte kremu Apitoks. To je krema od pcelinjeg otrova, ruske proizvodnje. Jedna krema je 3000 din ali dobijate jos jednu gratis. Moja majka ima nesnosne bolove sa kicmom ali joj je mnogo bolje od kako koristi ovu kremu. Pokusajte da izguglate, ako ne nadjete javite se u inboks da Vam dam broj na koji mozete naruciti jer mislim da u celoj Srbiji svega jedna ili dve apoteke u Beogradu imaju ovaj proizvod.
2020 09 24
> Colocolocoms: > Kada vec ima ko da Vas povremeno izmasira, probajte kremu Apitoks. To je krema od pcelinjeg otrova, ruske proizvodnje. Jedna krema je 3000 din ali dobijate jos jednu gratis. > Moja majka ima nesnosne bolove sa kicmom ali joj je mnogo bolje od kako koristi ovu kremu. > Pokusajte da izguglate, ako ne nadjete javite se u inboks da Vam dam broj na koji mozete naruciti jer mislim da u celoj Srbiji svega jedna ili dve apoteke u Beogradu imaju ovaj proizvod. Ima neko ulje za masazu i muz me sinoc masirao,danas je malo bolje.Nekad mi taj bol od ledja predje na kukove i prepone pa na butinu.Nekad jedva idem.Ne znam sta je uzrok tog povremenog bola,ali cu svakako probati sa tom kremom ako se ovo nastavi.Znas li koje apoteke u Bg imaju,jer dolazim u utorak,pa da vidim da kupim?
2020 09 25