Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Postexpres kurir naplata/usluga postas na bicikli

Meni vec drugi put stize postexpres porudzbina a donosi je postar na biciklu koji je usput obisao ave lokalne kafane posle 14h,ali usluga brze kurrske poste je uredno naplacena,sto nije problem- jer ja hocu brzom postim pa tu uslugu i platim, necu da cekam pa makar me to izaslo i jeftinije Zalila sam se svia zivima i prvi i sad ovaj put... Ima li toga kod Vas?
2020 09 23
Nama radi 1 postar u smeni, malo je mesto, paketa uvek ima, a on uvek donese do 11. Da dodam, moj je na mopedu, mozda zato stize ranije :D :D :D
2020 09 23
> MinaMasa: > Nama radi 1 postar u smeni, malo je mesto, paketa uvek ima, a on uvek donese do 11. Da dodam, moj je na mopedu, mozda zato stize ranije :D :D :D 🤣😂🤣😂 oooo urbano!! Salim se,msm to "na bicikli" sam vise napisala u zelji da slikovito docaram
2020 09 23
> TreasureCaravan: > > Elenahana: > > Meni vec drugi put stize postexpres porudzbina a donosi je postar na biciklu koji je usput obisao ave lokalne kafane posle 14h,ali usluga brze kurrske poste je uredno naplacena,sto nije problem- jer ja hocu brzom postim pa tu uslugu i platim, necu da cekam pa makar me to izaslo i jeftinije > > Zalila sam se svia zivima i prvi i sad ovaj put... > > Ima li toga kod Vas? > Ako primate post express paket naznacen opcijom do 19h zar nije svejedno hoce vam doneti postar ili kurir. Brza posta se odnosi na uslugu da vam stigne sledeci dan od dana kad je paket poslat i to i dobijete Pa o tome pricam, Uvek trazim do 12h,uvek i stigne max do 8.30h kad kurir donese,ovako stize kad postar stigne Naravno da mi nije bitno ko ce dostaviti
2020 09 23
Bogme i pismene i usmene zalbe sam ulozila Ja crkavam od znatizelje i radosti iscekujuci da otvorim paket A od toga nista....
2020 09 23
Kakve veze ima,paket je dostavljen Zavisi i gde zivite,ako zivite negde na selu kurir postexpressa vam nece ni dostaviti paket,oni ostave pakete u posti pa ih raznose postari Evo nikada mi za koliko godina nije palo na pamet da napnem postara da pitam zasto mi on donosi pakete,bitno mi je da je stigao,da je cuvan,nije ostecen A hoce li ga doneti kurir,postar ili golub pismonosa sve mi je jedno
2020 09 23
> ElenaPt: > Kakve veze ima,paket je dostavljen > Zavisi i gde zivite,ako zivite negde na selu kurir postexpressa vam nece ni dostaviti paket,oni ostave pakete u posti pa ih raznose postari > Evo nikada mi za koliko godina nije palo na pamet da napnem postara da pitam zasto mi on donosi pakete,bitno mi je da je stigao,da je cuvan,nije ostecen > A hoce li ga doneti kurir,postar ili golub pismonosa sve mi je jedno Naravno da nisam gnjavila postara,nije on kriv,jos kuka jadan da su im uvalili PE pakete. Kada odem u PE kurirsku sluzbu - odem zato sto je to danas za sutra do 12h,a to kosta jel'te malo vise (uzimam tu opciju ker hocu da dobijem sto pre pa makar koliko kostalo),kurir dodje do vrata- ne moram da silazim Kada to radi postar, onda je to
2020 09 24
Posle 14h kad ja vex ne mogu da primim palet koji jedva docekam od srece i radosti. Da karikiram: Porucila sam i platila Hajenken a do mene je stigla flasa Apatinskog piva i to na fajront kad su vev popalili svetla i ja ne mogu da popijem svije pice... 🤣😂🤣😂😅 Atanujem u centru na 10 minuta od poste
2020 09 24
Elena, ne radi se o tome ko jeda doneo, vec zena placa uslugu do 12, koja nije jeftina, a paket joj stize u 14h. Naravno da je bitno da dobije uslugu koju je platila, možda ima obaveze posle 12, ne zeli u posti da podize i sl
2020 09 24
Da li se događa negde da ne dolaze po paket 2 dana, sa napomenom od prethodnog dana- da paket nisu preuzeli? Ja čekam paket, članica se javlja, prekjuče se nisu pojavili da ga preuzmu, juče opet nisu došli. U pitanju je, naravno, post ekspres. Meni se dogodilo jednom da nisu stigli, jer je bila gužva, ali sutradan su dosli
2020 09 24
> jacaikaja: > Da li se događa negde da ne dolaze po paket 2 dana, sa napomenom od prethodnog dana- da paket nisu preuzeli? Ja čekam paket, članica se javlja, prekjuče se nisu pojavili da ga preuzmu, juče opet nisu došli. U pitanju je, naravno, post ekspres. Meni se dogodilo jednom da nisu stigli, jer je bila gužva, ali sutradan su dosli Da desava se,mene su ispalili tri dana zaredom,na kraju sam pozvala i pitala sta se desava,da bi mi rekli da kurir ako nema posla tj vise paketa da pokupi u mom kraju nece da dolazi,kao on ima pravo da sam sebi odredi hoce li da dodje ili ne. Na kraju sam otisla u postu gde seru sto nekoristim app,sto se dolazi u vreme korone u redove poste. Uffff
2020 09 24
Valjda imaju manjak kurira, pa im gledaju kroz prste, a oni to koriste, jer im se može. U pošti koja mi nije usput (u nju vraćaju neisporucene pakete, pa nekad odem tamo da podignem) vidim da redovno ulazu žalbe na rad, ali iznova dolaze ljudi iz istih razloga i zbog istih kurira i postara
2020 09 24