Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vertigo u trudnoci ( vrtoglavica, mucenje u glavi)

Pozdrav dame, sigurno me pamtite iz mnogih postova o zdravlju :D Imam jedno pitanje za vas, tj interesuje me dal je neko imao iskustva sa ovim. Od pre nekih nekoliko nedelja, tacnije pre ulaska u 7 mesec su krenule da mi se javljaju vrtoglavice. Ne mogu da ih ni definisem kao vrtoglavice, vise je neka zamucenost ili kasnjenje slike pri hodanju i okretanju glave. Dok stojim/sedim mirno sam okej. Imam to vec evo sigurno 3 nedelje i ne prolazi. Pritisak mi je okej od 90/60-110/60. secer super, krv super, gvozdje malko nize al pijem suplemente. Interesuje me dal je neko doziveo ovakvo slicno iskustvo jer me baca u ocaj. Icicu u ponedeljak kod orl lekara pa ce mi sigurno pogledati sve sta treba i uputiti dalje ali bih volela pre toga da cujem ako neko ima nesto da kaze na ovo! Hvala unapred drage moje!
2020 09 25
Od niskog pritiska hoće to mantanje, 90 sa 60 je nizak. I meni se manta u poslednje vreme, a nisam trudna 😅 Imam niži pritisak, a i kad predstoje velike vremenske promene, metereopatski reagujem na razne načine. Može biti blaga vrtoglavica i od problema sa vratim prsljenovima
2020 09 26
Meni se to desavalo zbog nizeg gvozdja u trudnoici.Prepisali su mi Heferol,cini mi se,posle je sve bilo ok
2020 09 26
U principu nizak pritisak i anemija idu često zajedno
2020 09 26
Koristite aroniju i nece te imati nikakvih problema sa krvnom slikom. Jedna casica ujutru i bez brige.
2020 09 27