Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Problem sa postavljanjem slika- rotiraju se

Devojke, da li se jos nekoj desilo da uploaduje sliku, uredno je postavi i ona se onda rotira? I nikako ne moze da se promeni. Svaki novi predmet koji sam postavljala mi je iskrivljen. Da li je neko nasao resenje za ovaj problem? :) :s
2020 10 20
Kropovanje fotografije ili aplikacija No crop, ako preko telefona ubacujete i ako bi zadržali celu sliku.
2020 10 20
I meni se isto desava Ja ubacim sliku normalno, slika bude uspravna i onda je namerno zarotiram jednom i tako iskrivljene ubacim i onda kada se postavi bude normalna slika ne iskrivljena Ako ste me razumeli sta sam htela da kazem 😄
2020 10 20
Na vecini "pametnih" telefona postoji opcija smanjenja rezolucije slike. Bitno je da slika bude velicine do 2MB (2000x2000 ogranicenje, ili da jedna dimenzija moze biti nesto malo veca od 2000 a druga manja od 2000) i nece se obrtati.
2020 10 20
Probacu tako :") hvala na savetima :)
2020 10 21
Meni okrece slike kada slikam vertikalno.Tako da probaj horizontalno, meni tako ne okrece 😁
2020 10 21
i ja vec danima imam problem sa slikama, zarotiram je ali na kraju mi je predmet postavljen sa pogresno rotiranom slikom. Malo me to izludjuje😅 pokusam da izmenim posle ali nece. ostaje zarotirano
2020 10 27
Da li se nekome desilo da mu se izbrise nesto sa profila? Meni je nestalo preko 40 artikala, ostala su mi samo 2,moze li neko da mi kaze da li je imao ovakvu situaciju???
2020 11 04
Imali su takvu situaciju oni koji su imali lažne tagove. Znači, ako prodajete na primer Adidas, a u tagovima napišete i Puma, Mango, Zara, itd.
2020 11 04
Ubacuj slika sa kompa, a komuniciraj sa telefona, tako za sad najbolje radi...
2020 11 05
> Emilija983: > Da li se nekome desilo da mu se izbrise nesto sa profila? Meni je nestalo preko 40 artikala, ostala su mi samo 2,moze li neko da mi kaze da li je imao ovakvu situaciju??? Pročitaj pravila za postavljanje predmeta, ja se isto nekad zeznem pa nešto ukucam pogrešno jer imam gomilu stvari pa zaboravim koji predmet ubacujem ili imam dva slična, dešavalo mi se da ubacim neku sliku sa neta pa se ona uploaduje kao prva a ja sam htela da bude treća u nizu i sl... Ima nekih mahinalnih grešaka koje se dese...
2020 11 05