Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Uklanjanje mladeza - iskustva

Cao devojke, da li ima neko ko je radio ovo i moze mi preporuciti dobrog lekara u Beogradu? Cula sam jako lepe stvari i mnogo preporuka za radiotalasno uklanjanje kod dr Igora Jeremica, da li je mozda neko bio kod njega?
2020 10 24
Ja sam radila laserski jedan mladez na kosutnjaku je. Klinika .Dali su mi anesteziju I to je to 30 evra sam tada platila.Ali sam se resila muka zaceo zivot.Tako da moje preporuke
2020 10 24
Ja sam radila u VS klinici na Vracaru, divni su. Precesljala sam sve kako bih nasla dobrog dermatologa, za dr Igora Jeremica sam citala neke negativne kom, inace sam i ja htela kod njega.
2020 10 25
Hvala vam mnogo na savetima, pogledacu vase predloge, pa da resim to sto pre. Hvala jos jednom! <3
2020 10 26
Caos, ja samo da se javim jer mozda nekom bude korisno...Na nagovor najbolje drugarice koja je isto bila kod njega ipak sam otisla kod dr Igora Jeremica i stvarno mogu najvece pohvale da kazem...Stvarno nije moglo proci bolje, bas prijatno iskustvo, koliko moze biti prijatno kod doktora. :D Eto, u svakom slucaju lepo je da ovde ima jos strucnjaka kojima mozemo da verujemo, ukljucujuci i one koje su devojke navele...Pozdrav za sve!
2020 11 07
Jel ima neko preporuku za dobrog dr ili kliniku, skidala bih mladez sa lica, pa mi je jako bitno da prodje bez veceg oziljka?
2023 11 06