Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sasa Paćević

Ne znam kako sam se setila pre neki dan, samohranog oca iz Zajecara o kom je pisao Alo. Poslala sam mu paket garderobe za bebu zimus i nazvala ga juce da pitam treba li jos. On kaze da garderobice ima za do detetove 3 godine koliko su mu dobri ljudi slali. Kaze da muci muku sa drvima i grejanjem. Naime, Sasa kaze da je dete dobilo sve i svasta, njemu bi, ako slucajno imam bila potrebna obuca u broju 42/43 i neke muske stvari. I deblje za zimu. Pozalio mi se i da bi bio srecan sa bilo kojim telefonom da moze da ima viber. Ja sam mu rekla da mi je drago sto dete ima te decije stvari, a sto se njega tice da cu za telefon pokusati da popravim moj stari i da mu posaljem. Ako uspem.. Ako ne uspem, da li neka od vas ima neki telefon koji joj ne treba a da je u funkciji? Sto se tice obuce i odece, imam dva muska duksera koja cu mu poslati. Ostali cu se raspitati.. Ako imate nesto molim Vas, javite mi se da Vam dam adresu da mu posaljete! Njegova adresa nije vise ova u linku, kaze da se preselio u Knjazevac. https://www.alo.rs/vesti/drustvo/sasa-pacevic-lazar-samohrani-otac-beba-zajecar/276519/vest
2020 11 02
Bravo!!! Ako znas ili saznas, javi i koje velicine odece nosi covek, da pronadjem sto vise
2020 11 02
Joj ne znam al po slici bih rekla da je sitnije gradjen, neki M/L sigurno. Svetlana javite se ako pronadjete bilo sta, njemu ce znaciti! 💖
2020 11 02
Hocu, precesljacu deckov ormar i raspitati se kod ljudi imaju li nekog viska pa kad skupim javljam se <3
2020 11 02
Evo i ja ću pogledati od muških stvari, ono što je mom mužu malo, to je ta veličina.
2020 11 02
Hvala!!! Pitala sam ga, pa on je mucenik premrsav, poslao mi sliku, ono jedva da je M. Mada ajde, ako nadjete nesto L nije strasno... Znacice mu da ima pa nek bude i XL. Bas mi zao, namucen je vidi se..
2020 11 02
Treba mu i hrana za njega izgleda. . . Nadam se da mu je žena bolje. Bože.
2020 11 03
Ja cu pogledati sta mogu da nadjem, imam nove farmerice M velicine na profilu, markirane su i prekvalitetne, odmah cu mu pokloniti. Imam i neke dzempere od decka, od skoro supruga sve sto mu je malo poslacu. Molila bih adresu na koju da posaljem sve sto odgovara. Mnogo mi je zao. Ako bi se udruzile da sve damo i malo novca, mu znaci :( Premrsav je, mora da jede .
2020 11 03
Hvala vam zaista svima!! Zvao me je da pita kada planiram da posaljem telefon i to, da bude kod kuce. Njegova nova adresa je Save Kovacevica 20 19350 Knjazevac Sasa Paćević ć nije č kaze, imao je problema jer su mu pogresno napisali ime ali uspeo je da resi Br telefona je isti 061 135 62 68
2020 11 03
Ne treba ga pretrpavati garderobom, po par komada od svakog, biće mu dovoljno. Trebalo bi mu poslati hranu, pelene za dete (to se treba raspitati za veličinu, dete je poraslo) i ko može nešto novca, može i post netom, znacice mu svaki dinar, koliko vidim.
2020 11 03
Beba ima godinu i 3 meseca koliko sam razumela, malopre mi je pisao da ako mogu nekako oglasim br njegovog tekuceg racuna da neko ako je u mogucnosti uplati novac, treba mu za drva... A gde je to da oglasim najbolje devojke? Nemam drustvene mreze
2020 11 03
Daj nam ovde racun, a mi koje imamo drustvene mreze napravicemo neke postove na insta i na fejsu
2020 11 03
Kaze treba mu 5.000 za drva 330-2600105882291-84 Crédit Agricole Saša Paćević
2020 11 03
Skupicemo! par nas da da po 500 dinara i eto mu za drva <3 i nadam se da cemo mu skupiti i za neku hranu, mucen covek
2020 11 03
Jao to bi bilo divno 💖💖💖
2020 11 03
1 2 3 4 5 ... 6