Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ljudi moji da li je moguce!

Pobogu od kineskih jelki preko politike do šovinizma. 😱😱😱
2020 11 19
Ovo je kao da si rekla da mrzis Hrvate kao sto rekoh mrzeti sve ljude zbog politike budalastina licno ne pratim politiku ne zanima me sta se desava u svetu nemam osecaj da se ista desava kod nas ovo mi je bila jedna od boljih godina verovatno zato sto se ne bavim POLITIKOM ni MRZNJOM, Volim Aziju generalno ne samo Kinu i Kineze da sam u mogucnosti verovatno bi bila tamo negde ali jbg-a nisam, no nebitno tema nije o tome tako da ko sta voli nek izvoli inace ne vidim nista cudno u tome sto sam napisala nisam jedina veruj mi cudnije mi je ovo iscudjavanje da neko voli i neku drugu drzavu od nase, i ja sam Srpkinja rodjena u Bg-u pa sta imam od toga nista samo konstantnu zelju da sam van iste sto ne znaci da mrzim svoju zemlju , i tako lepo se ispricamo ,:) Uzivaj :)
2020 11 19
😢😢😢
2020 11 19
Mislim da sam vec na jednoj temi napisala da ne volim da se svadjam, raspravljam, niti u pisanom, niti u verbalnom obliku. Pod broj jedan, ok, iznenadio vas je moj komentar cudjenja da je neko toliko odusevljen Kinom. I da, zacudio me je, jer apsolutno nikog ne poznajem da je toliko "in love" with China. A onda je usledio vas komentar da sam primitivna, rasista i glupa. Interesantno. Hvala. Nebitno sta je receno. Bitnije je ko je rekao. U danasnje vreme kada Srbija i ceo svet broji preminule zbog necega sto je po onom sto se zasad zna, krenulo iz iste te Kine, glorifikovanje Kineza mi izaziva cudjenje, da ne kazem nagon za povracanjem, jer bojim se da su prejake reci. Rodjena sam i ja u Beogradu, ali ja volim svoju zemlju i patriota jesam. Meni ova godina nije bila, ne najbolja, nego nije mi bila dobra. Al uopste. Al borim se, nisam digla ruke. A ova izjava sa mesanjem sovinizma? Smesno. 😂 Toliko. Prijatno vece.
2020 11 19
Te jakne su na instagramu i skuplje. Kod mene u gradu je identicna roba kod Kineza i po ostalim buticima, kao i sva roba koju vidjam po instagramu, a i ovde na sajtu. Ima tu kineske, turske, srpske, italijanske robe... Kad mi se svidi nesto na instagramu prvo odem kod Kineza da pogledam jer obicno tamo to i nadjem, kao nedavno jednu rolka-haljinu. Platila sam 1200, po buticima je 1500, a na instagramu 1690 + postarina. 😂
2020 11 19
> TinaKris: > Sta je Youmart, stvarno nikad cula? > Jacaikaja juce sam isla u Textil house na Lionu kod Seste gimnazije, pola radnje sve do 200din, vecina stvari su krs, radnja ispod 20m, isto Textil house, nova kolekcija, sve kao novo, dzemperi po 800, zimske jakne 2500din, pola radnje bih kupila da sam imala pare 😎 Sledi esej 😂 Ja zato ne ulazim odmah kad stigne nova roba, nego čekam sniženja- 20, 30, 50%.. Kad je po 350, 300, 250..ima svašta da se nadje u trenutku kad dodaju robu koja je bila u magacinu. Ja sam ugrabila takav Zarin džemper-duks za oko 300, da je ćerka mrgud (starija tinejdzerka) odreagovala pozitivno, inače se pravi mutava i negoduje i kad joj se sviđa 😅. Ne bih kod lokalnih kineza pazarila garderobu pored ovih radnji, sem sitne lutke, ljigavce, rajfove za kosu za najmladju cerku i tako te gluposti.. I ćerka mrgud je počela da ide u Textilhouse, šta dalje da vam kažem 😄, a kod kineza je kupila Disney duks haljinu, doduše turski proizvod, pa je pamuk sa solidnim printom.. meni je bezveze, ali necu da joj kvarim doživljaj 😆. Ja bih kupila kaput kvalitetan i moderan za taj novac u nekoj SH radnji, čak i nov bih našla tamo. U Youmart-u imaju svecane haljine koje mislim da ne rade oni, nego turci. Tu je već malo finija roba, ali nije mi to- to, kad ne mogu da nadjem dobar džemper od alpake, kasmira 😄 Imali su Kinezi ranije džempere od gusto tkanog kvalitetnog konca, ne možeš ga izakati i da hoćeš. Ali su često dodavali gluposti, da upropaste. Najviše mrzim one ukrase koje lepe, pa ostane plastičan trag kao fleka kad operes. Ili ga ušij ili zakači kao bedž, broš.. nemoj ga lepiti pištoljem za plastiku.
2020 11 20
> TinaKris: > Sta je Youmart, stvarno nikad cula? Youmart robna kuca na prvom spratu im je garderoba i aksesoris a na drugom spratu je sve home decor dok obidjem samo jedan sprat zadrzim se 2-3 sata. Bas sam bila danas uzela krevet za moje krzneno dete, i jos neke sitnice za kucu i verovatno cu sutra ici ponovo posto sam poslala slike sestri sta sam kupila pa je usledilo ocu i ja ocu i ja >.> a garderobu iskreno ne gledam posto je sve neki fensi fazon bukvalno sve sto kao sto neko rece se prodaje sad po instagram profilima to se prodaje i tamo koliko sam primetila u prolazu. Inace ima tema za onu novu radnju petco bila sam danas i tamo nema apsolutno nista sto kaze jedna zena iza mene sto je bila " toliko buke a ono cist promasaj " jedino ko ima decu pola radnje je decija garderoba inace home dekor i za kucne ljubimce nema nista da li se sve rasprodalo ili sta li je ne znam ja sam uzela samo 2 Lama igracke za sebe xD
2020 11 20
Kinezi su prsli Čarape kod njih 180 iste na pijaci 130 Novogodišnje sveće u raznim oblicima 350, a iste takve u prodavnici koju drže naši (i to veoma lepoj i čistoj) 200 Pantalone 2200, iste u prodavnici 1800 Mene najviše nervira štroka po njihovim radnjama i smrad plastike koji zapahne Mnogo su poskupeli poslednjih godina i gubi se onaj jeftini deo kupovine kod Kineza, jeftinije su pijace, naše radnje i ostalo Da ne pričam o užasnom kvalitetu, kupujem kod njih turske čarape, one mirišljave, tople, i greškom uzmem jedan par kineskih. Nosila sam ih nekoliko sati i bacila, jako neprijatan osećaj i miris.
2020 11 20
1 2