Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem sa odgovaranjem clanica

Imam problem koji mozda i nije problem ali postajem poprilicno izrevoltirana, naime, kontaktirala sam 3 razlicite clanice u vezi nekih predmeta i zatrazila dodatne slike i sve tri su me izignorisale vec par dana,radi se o clanicama koje imaju poprilicno mnogo pozitivnih utisaka, pocela sam da se razmisljam da me nisu stavili na neku crnu listu mada u zivotu nisam prema nikome bila neprijatna,jel se ovo samo meni desava,jel ima jos neko ovakva iskustva?
2020 11 20
Meni se dešava da mi ne odgovore na upit o merama, ali su sve te članice slabo aktivne na krpicama tj. loguju se 1-2 puta mesečno, a ni tada ne odgovore. Ako su fotografije u oglasu solidne, mnoge članice će smatrati da nemaju razloga da šalju dodatne fotografije. (Meni kad je jedna članica tražila dodatne fotografije na viber, posle poslatih fotografija se ispostavilo da, ustvari, hoće da se cenka, a cena predmeta je bila dosta niža od realne. Naravno, nije kupila predmet. Možda su imale često slična iskustva.)
2020 11 20
Meni je pre nekoliko dana clanica trazila popust na sako i pantalone, kad sam joj rekla da mi odgovara cena koju je ona ponudila, nestalaa je x-) haha ne znam koja je svrha ovakvog ponasanja aali da je glupo, glupo je :D
2020 11 20
Slike su bile mutne,ne bi inace trazila dodatne slicice, a vidim da se loguje 6,7x dnevno,niti sam se cenjkala niti nesto slicno,bas mi nije jasno to ponasanje...
2020 11 20
> CicikaAM: > Slike su bile mutne,ne bi inace trazila dodatne slicice, a vidim da se loguje 6,7x dnevno,niti sam se cenjkala niti nesto slicno,bas mi nije jasno to ponasanje... Onda je sigurnije da ne kupite predmet. Oglase sa mutnim fotografijama preskačem. Ogroman je izbor na sajtu, uvek se može naći bolje. (Ne tražim dodatne fotografije, nego se odlučujem za kupovinu samo ako mi je na osnovu fotografija u oglasu (i mera) potpuno jasno kakav je predmet i uvek mi je stiglo ono što sam i očekivala.)
2020 11 20
Ima ih više... Meni se javila jedna sa velikim brojem utisaka koja je prvo rekla da kupuje sve što je označila, pa onda samo pre slanja mere da proveri, pa je na kraju htela da plati dve a uzme četri stvari. 😂😂😂 Na kraju nije kupila ni jednu naravno... Ja se mnogo ne potresam, ja lično to ne radim nikada, uvek neko kupi i sve se proda u roku od dve nedelje do max četri...
2020 11 20
Tako je MissDiva,isto mislimo. I meni se to desilo prosle nedelje,mozda je i ista članica 😂. Ja sam je sačekala i sutradan,nije se javila i samo sam izbrisala poruku,jer je očigledno da nije pravi kupac.
2020 11 20
Isti slucaj al pre dve nedelje 😂😂😂😂
2020 11 20
> stefaniii: > Meni je pre nekoliko dana clanica trazila popust na sako i pantalone, kad sam joj rekla da mi odgovara cena koju je ona ponudila, nestalaa je x-) haha ne znam koja je svrha ovakvog ponasanja aali da je glupo, glupo je :D Ahaha, slicna situacija.🙂
2020 11 20
Toliko sam puta poslala dodatne slike, mere, pa čak i video koji sam rekla da nisam u mogućnosti da šaljem jer moram majku da molim da ona to uradi (a nije baš najveštija u tome) i na kraju jedno hvala nisam dobila, tako da ne znam koliko se isplati gubiti vreme. To se nije desilo jednom, dvaput, mislim da je prosek negde na 10 poruka da dve devojke se zahvale, a ostalih 8 ništa ne odgovori. Naravno, ja i dalje odgovaram i nadam se da ću dobiti makar hvala 😄
2020 11 20
Skoro mi se dopala torba, trazila sam sliku kako izgleda unutra i dimenzije, trazim to i kazem kako je svakako kupujem.. i nikad ne dobijem odgovor😃 Meni isto tako 90% devojaka ne napise nista kada posaljem mere, vise slika i video. Ali mi ne smeta vise, u pocetku je bilo cudno.
2020 11 20
Meni je bas cudno da neko trazi mere, dodatne slike i snimke i na kraju ni ne odgovori na poruku, iako kaze da ce uzeti predmet, barem da se zahvali, ne mora da kupi🙄
2020 11 21
Kod mene je prosek da ukoliko traže snimak u 99% slučajeva posle snimka ne dobijem odgovor, čast tek po nekom izuzetku 😅
2020 11 21
> Ana2018: > Kod mene je prosek da ukoliko traže snimak u 99% slučajeva posle snimka ne dobijem odgovor, čast tek po nekom izuzetku 😅 Za snimak ste u potpunosti u pravu 😄
2020 11 21
Kakav snimak?! x-) x-) Svašta!
2020 11 21
1 2 3