Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Olaplex - iskustva

Devojke, da li imate iskustva sa Olaplexom 3?
2020 11 20
Caos,ja koristim sve olaplex korake sem sampona i onog ulja Blajhana olavusa,na svakih 3 nedelje (se blansiram) Perfector (3) koristim jednom nedeljno na skvasenu i isfrotiranu kosu natrackam i umotam u kese i tako ceo dan ili sto duze... I da,kod frizera uvek insistiram na olaplex proizvode Hvala ti Boze sto si nam dao Olaplex
2020 11 20
Potpuno suprotno iskustvo. Koristila sam Olaplex 1, 2,3 od same dostupnosti na nasem trzistu do pre godinu dana. Nikakav benefit nisam primetila, osim sto se boja slabije izvlaci, a na zalost kosa je pocela da se proredjuje kao nikada pre upotrebe istog. Takodje blajhana plavusa I to sa stazom 20 + godina unazad. Bila sam prinudjena da vratim svoju prirodnu boju, kako bih kosu oporavila I pripremila za izvlacenje pramenova. Cak sam probala I Lorealov pandam za Olaplex. Kosa mi nikada nije bila ostecena I pre upotrebe Olaplexa, a isti sam krenula koristiti ocekujuci sjaj, bujnost, mozda cak I bolji kvalitet kose. Nista od ocekivanog nisam postigla. Kupovala sam ga cak I u Nemackoj, sumnjajuci u kvalitet ovog 'naseg'. Drago mi je da cujem da je neko zadovoljan, obicno hvalospeve cujem od frizera.
2020 11 20
A šta je to, neki tretman za kosu? Meni je bas osetecena, jel oporavlja kosu?
2020 11 20
Ja sam kraceg staza 5 godina,ali sam u 3 meseca presla iz teget crne (oko 20 god farbanja u istu) Jedinosto bih primetila "lose" je sto mi je nekako kosa teze,deblja dlaka i kruca- zamisljam to kao da taj olaplex napravi neku blindiranu kosuljicu oko dlake - sto je vrv i poenta preparata ne znam ...pa sam presla nesto na tipa 3 meseca koristim sve,pa onda 3 meseca nista sem kad blansiram koren u tu smesu sto smucka frizerka.. Bas mi ke zao zbig toga,mada sam citala po forumima da se to desava (kao i Vama)
2020 11 21
Ja sam koristila jednom, i nista posebno. Koristim keratin vec godinama, narucim 50ml keratina i kuci odradim sama, rezultati perfektni. 50ml kosta 1500 din. Mozete i vise da porucite sve zavisi od duzine kose, moja je desetak cm ispod ramena i to mi je sasvim ok za moju kosu. U salonu kod mene u Paracinu naplacuju 8000 za tu duzinu, u Beogradu je zasigurno skuplje.
2020 11 21
Bas razmisljala da probam Olaplex, super tema. Inace ja sam radila keratin 2 puta, dva razlicita proizvodjaca, i oba puta mi je kosa opadala kao nenormalna. 😣
2020 11 21
Ja imam blans pramenove, radila sam u salonu Olaplex 1 i 2. I bila bas zadovoljna. Poslednji put juna. Kosa mi je bila sjajnija, lakse se oblikovala, izgledala je bas zdravo. Sada se razmisljam oko te varijante za kucno koriscenje. Uzecu verovatno, pa javljam utiske.
2020 11 21
Coco Choko keratin je najbolji 😊 Morate da znate gde da kupite keratin, jer ima puno koji nisu original.> TinaKris: > Bas razmisljala da probam Olaplex, super tema. > Inace ja sam radila keratin 2 puta, dva razlicita proizvodjaca, i oba puta mi je kosa opadala kao nenormalna. 😣
2020 11 22
> SanjaSanny: > Potpuno suprotno iskustvo. > Koristila sam Olaplex 1, 2,3 od same dostupnosti na nasem trzistu do pre godinu dana. > Nikakav benefit nisam primetila, osim sto se boja slabije izvlaci, a na zalost kosa je pocela da se proredjuje kao nikada pre upotrebe istog. > Takodje blajhana plavusa I to sa stazom 20 + godina unazad. Bila sam prinudjena da vratim svoju prirodnu boju, kako bih kosu oporavila I pripremila za izvlacenje pramenova. Cak sam probala I Lorealov pandam za Olaplex. Kosa mi nikada nije bila ostecena I pre upotrebe Olaplexa, a isti sam krenula koristiti ocekujuci sjaj, bujnost, mozda cak I bolji kvalitet kose. > Nista od ocekivanog nisam postigla. > Kupovala sam ga cak I u Nemackoj, sumnjajuci u kvalitet ovog 'naseg'. > Drago mi je da cujem da je neko zadovoljan, obicno hvalospeve cujem od frizera. Kada se korsit olaplex da bi boja bolje izvukla mora da se produzi vreme drzanje boje- tako bar pricaju frizeri
2020 11 22
Elenahana, Uvek sat I 10 minuta, I ranije savrsena boja, sa Olaplex - om u pocetku prvih godinu nisam primetila razliku, kasnije krecu problemi,'zuci' izrastak nego obicno, nakon samog farbanja toliko kose opadne da mi dodje da placem, ali tada jos nisam primetila da se kosa proredila, tek nakon dve, dve ipo godine upotrebe vidim da je rep duplo tanji nego ranije..., kod usiju narocito sam primetila da se kosa proredila. Cak sam sumnjala da u ambalazu Olaplex - a sipaju neki jeftiniji zamenski preparat tipa Silplex..., pa kupila u Diseldorfu.Mozete misliti kada sam od svoje 17 - e bila plava, I prinudjena da vratim svoju prirodnu boju u 40 - toj. Jedva sam se navikla. Sada cekam prolece za pramenove. Da napomenem da sam uvek imala dobre frizere sa dugogodisnjim iskustvom, novac nikada stedela kada je kosa u pitanju, I nikada se nisam sama farbala, niti eksperimentisala. Proverila sam cak I hormone sve je u redu. Tako da sam dosla do zakljucka da je Olaplex doveo do opadanja kose. Srecom kosa mi brzo raste, I vratila sam je u pristojno stanje.
2020 11 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2e802db7d3145bedd73aa856f3159321.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2620a6fa2726606f2307b18ee0b0450c.jpg)
2020 11 22
> SanjaSanny: > Elenahana, > Uvek sat I 10 minuta, I ranije savrsena boja, sa Olaplex - om u pocetku prvih godinu nisam primetila razliku, kasnije krecu problemi,'zuci' izrastak nego obicno, nakon samog farbanja toliko kose opadne da mi dodje da placem, ali tada jos nisam primetila da se kosa proredila, tek nakon dve, dve ipo godine upotrebe vidim da je rep duplo tanji nego ranije..., kod usiju narocito sam primetila da se kosa proredila. Cak sam sumnjala da u ambalazu Olaplex - a sipaju neki jeftiniji zamenski preparat tipa Silplex..., pa kupila u Diseldorfu.Mozete misliti kada sam od svoje 17 - e bila plava, I prinudjena da vratim svoju prirodnu boju u 40 - toj. Jedva sam se navikla. Sada cekam prolece za pramenove. Da napomenem da sam uvek imala dobre frizere sa dugogodisnjim iskustvom, novac nikada stedela kada je kosa u pitanju, I nikada se nisam sama farbala, niti eksperimentisala. Proverila sam cak I hormone sve je u redu. Tako da sam dosla do zakljucka da je Olaplex doveo do opadanja kose. Srecom kosa mi brzo raste, I vratila sam je u pristojno stanje. 😱😱😱😱 Quuuuquuuu Sad ste me bacili u frku 😳😳😳
2020 11 22
> SanjaSanny: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2e802db7d3145bedd73aa856f3159321.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2620a6fa2726606f2307b18ee0b0450c.jpg) Jaaaaooo groozna Vam je kosa i bojaaaa Puu puuu puuuu 😍😍😍😍
2020 11 22
🤗🤗🤗 Hvala. Mozda nece u pocetku to da se desi, kod mene je sve bilo OK prvih godinu dana, naravno ne mozemo odmah ni primetiti da gustina nije ista, tek nakon izvesnog vremena. Ako me pitate..., koristite povremeno, frizeri ce uvek insistirati da uvek dodaju Olaplex, naravno to Im je novac plus..., a verujte da kupuju mnogi, ne svi, jeftinije verzije I sipaju u originalnu ambalazu.Pored toga manje moraju paziti jer ovo ustvari smanjuje jacinu samog hidrogena, tako da je u tome cela poenta, I dvojka je malo jace pakovanje.
2020 11 22