Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Busenje usiju

Zanima me da li neko zna gde u Beogradu mogu da se probuse usi i koja je cena i da li se uz to naplacuju medicinske mindjuse,pitam za one klasicne obicne rupice,ovo mi je prvi put da busim usi pa nemam pojma sta i kako🤣
2020 11 23
Bas sam skoro pricala sa mamom o tome jer sestra hoce da busi. Mislim da mi je rekla da je svugde vecinski oko 1000-1500, po zlatarama valjda. A vodila ju je u neki pirsing studio u prolazu na Terazijama kod Meka - tamo je 500, ali ne znam da li je sa mindjusom ili ne, provericu
2020 11 23
Preporucujem odlican piercing studio u Juznom Bulevaru. Zovu se “Be like now”, kod njih klasicno busenje usiju kosta 500din, i u tu cenu ulazi i midjusa. obe devojke koje rade imaju laganu ruku, divne su i bezbolno je. 🌸 Evo linka: https://instagram.com/belikenow?igshid=8xw0ri6qx2sn
2020 11 23
piercing studio je mnogo bolja varijanta od zlatare, u zlatari buse tupim pistoljima, a u studiju probuse tankom iglom i pravo sa igle montira mindjusu.
2020 11 23
> moj_orman: > piercing studio je mnogo bolja varijanta od zlatare, u zlatari buse tupim pistoljima, a u studiju probuse tankom iglom i pravo sa igle montira mindjusu. Bravo, istina. Mnogo bolje je pirs uraditi iglom i manje se traumira taj deo tela, nego pistoljem i mnogooo manje boli, veruj mi 😂 dosta sam se bockala
2020 11 23
Busenje usiju pistoljem je passé 😂 pirseri su prosli obuke za to, dok u zlatari ko god tamo za pultom radi tres uzme pistoljče i idemo (moje iskustvo sa busenjem u zlatari pre desetak god. je takvo) > Debela_devojka: > Bravo, istina. Mnogo bolje je pirs uraditi iglom i manje se traumira taj deo tela, nego pistoljem i mnogooo manje boli, veruj mi 😂 dosta sam se bockala
2020 11 23
Ja sam cerci sa godinu dana busila usi u zlatari.Bilo je oko 1000,naravno sa med.mindjusama.....do skoro je nosila te medicinke i nista joj nije bilo....kupila sam joj prave sad i lepo ih je prihvatila....a i ja sam kao devojka busila u zlatari....nista me nije bolelo
2020 11 23
To kazem za dodane rupice koje imam,amajka mi je kao bebi busila usi u domu zdravlja,tj.prve rupice...tad je to tako bilo i tamo se radilo
2020 11 23
> moj_orman: > Busenje usiju pistoljem je passé 😂 pirseri su prosli obuke za to, dok u zlatari ko god tamo za pultom radi tres uzme pistoljče i idemo (moje iskustvo sa busenjem u zlatari pre desetak god. je takvo) > > Debela_devojka: > > Bravo, istina. Mnogo bolje je pirs uraditi iglom i manje se traumira taj deo tela, nego pistoljem i mnogooo manje boli, veruj mi 😂 dosta sam se bockala Ja sam svecu odvela za 18 ti da probusi u zlatari. Uzas sta joj je riba uradila, bukvalno joj je jedna rupicu na dnu uveta, izgleda kad stavi visecu mindjusu kao da ce joj se pocepati uvo. Ja sam uvek pre za pierce studio, nego za zlataru
2020 11 23
Ja sam na zalost iz neznanja hrskavicu probusila u zlatari.. Neinformisanost me kostala toga da ne mogu spavati na toj strani kada imam mindjusu(a zao mi da je izvadim, koliko god glupo zvucalo). 🙄
2020 11 23
Hvala puno,ici cu onda ovih dana u studio ❤️
2020 11 23
> DucaKaca: > Ja sam na zalost iz neznanja hrskavicu probusila u zlatari.. > Neinformisanost me kostala toga da ne mogu spavati na toj strani kada imam mindjusu(a zao mi da je izvadim, koliko god glupo zvucalo). 🙄 Izvadi pust 3 meseca da zaraste idi i probusi opet.. govorim iz iskustva :D
2020 11 23
Istina. I ja se davno zeznula u zlatari pa probusila hrskavicu. Nisam mogla da spavam, skinula, zaraslo pa ponovo busila lepo kod pirsera u studiju 😄 > TulipOHare: > Izvadi pust 3 meseca da zaraste idi i probusi opet.. govorim iz iskustva :D
2020 11 23
mozes da kupis mindjusu koja sa zadnje strane nema onu ‘budžu’, vec ravnu plocicu pa da samo zameniš-lakse ces spavati 😄 > DucaKaca: .(a zao mi da je izvadim, koliko god glupo zvucalo). 🙄
2020 11 23
> Nikolinas2101: > Hvala puno,ici cu onda ovih dana u studio ❤️ Preporucujem ti da sacekas malo toplije vreme, u suprotnom moze doci do iritacije. Htela sam i ja sad da idem da odradim jos rupica na usima i plus tetovazu, ali me mama podsetila da ce mi se iziritirati od vetra i hladnoce... posto sam ja princeza sa suvom i osetljivom kozom :')
2020 11 23
1 2