Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Totalni ignore

Pa dobro, onda znas sta ti je ciniti. 🥰 Poruci sebi lampu, ta ti nije bila sudjena 😊
2020 11 26
> Kacki94: > Pa dobro, onda znas sta ti je ciniti. 🥰 Poruci sebi lampu, ta ti nije bila sudjena 😊 Da,ali nije prodata jer je imala isto ocena kao i pre nego sto sam pitala za lampu...nije mi jasno samo da ne moze da se udostoji da mi se javi.Ovde,na Viber ili obicnom porukom.Danas joj poslala poruku na br.telefona i nista....nije imala skoro saradnji.Negativne nema.Ne razumem da ne moze da kaze prodala sam ili odustala sam od prodaje ili ako nije dobro,samo da kaze..Da znam.Cekacu do kraja meseca,pa cu videti sta i kako.
2020 11 26
> Kacki94: > Pa dobro, onda znas sta ti je ciniti. 🥰 Poruci sebi lampu, ta ti nije bila sudjena 😊 Da,ali nije prodata jer je imala isto ocena kao i pre nego sto sam pitala za lampu...nije mi jasno samo da ne moze da se udostoji da mi se javi.Ovde,na Viber ili obicnom porukom.Danas joj poslala poruku na br.telefona i nista....nije imala skoro saradnji.Negativne nema.Ne razumem da ne moze da kaze prodala sam ili odustala sam od prodaje ili ako nije dobro,samo da kaze..Da znam.Cekacu do kraja meseca,pa cu videti sta i kako.
2020 11 26
> KristinaCa12: > > Kacki94: > > Pa dobro, onda znas sta ti je ciniti. 🥰 Poruci sebi lampu, ta ti nije bila sudjena 😊 > Da,ali nije prodata jer je imala isto ocena kao i pre nego sto sam pitala za lampu...nije mi jasno samo da ne moze da se udostoji da mi se javi.Ovde,na Viber ili obicnom porukom.Danas joj poslala poruku na br.telefona i nista....nije imala skoro saradnji.Negativne nema.Ne razumem da ne moze da kaze prodala sam ili odustala sam od prodaje ili ako nije dobro,samo da kaze..Da znam.Cekacu do kraja meseca,pa cu videti sta i kako. Razumem te. Evo ja i dalje nisam dobila odgovor 😂 Verovatno joj je lakse da se ne javlja nego da objasnjava, ili prosto napise odustala sam od prodaje. 🤷‍♀️
2020 11 27
Ne znam.Sad pise na je se ulogovala pre 11 sati...e nemoguce da nije videla poruku ovde od pre 11 dana
2020 11 27
Mislim da treba to da batalis i bacis se u potragu za drugom lampom.
2020 11 27
Upravo sam nasla drugu.Cak istu i za isti novac.Devojka kupila ove godine pre vandrednog stanja.Malte ne nova...kaze koristila 3-4 puta
2020 11 27
Devojke hvala vam puno.
2020 11 27
Superiska 🤗 👋
2020 11 27
LenaMagda Slazem se sa vama 100 %...
2020 11 27
1 2