Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iskustva talk online

Jtn panel nista 2 godine 300 poena
2021 03 28
Jtn sam skupila dva puta za tri godine. Retko stizu ankete.
2021 03 28
Jel moze neki update, najbolji sajtovi za ankete? Gde se dobijaju vauceri za DM i Lili? GFK panel iskustva? Jednom sa se reg. kod njih i mislim da me mrzelo da kacim pa sam da li obrisala, ne secam se. Kakvo je sada stanje? Da li moraju da se kace samo racuni za prehranu ili moze i racun iz DM, raznih radnja?
2021 04 10
> Esprit21: > Jel moze neki update, najbolji sajtovi za ankete? Gde se dobijaju vauceri za DM i Lili? GFK panel iskustva? Jednom sa se reg. kod njih i mislim da me mrzelo da kacim pa sam da li obrisala, ne secam se. Kakvo je sada stanje? Da li moraju da se kace samo racuni za prehranu ili moze i racun iz DM, raznih radnja? Да сте отворили линк који сам поставила знали бисте одговоре на сва та питања. 🦄
2021 04 11
https://www.faktorplus.rs/index.php/zaposlenje-2/panel Ево још једног панела, али не знам какав је. Слушала сам у вестима о њима да намештају анкете у корист СНС странке, тако сам и чула за њих. Мада је и Ипсос то радио. Ништа ново.
2021 04 11
Talk panel zaobiđite. :( Nisam nikad uspela da skupim za vaučer, izbacuju iz anketa, poeni zastarevaju i ne isplati se zaista. Adbalu aplikacija je meni sjajna, nauči se nešto novo + nije vremenski zahtevna i za oko 7 meseci može da se skupi za vaučer od 10.000 dinara (moja neka računica, mada zavisi koliko ste aktivni 🌞) Bila bih Vam zahvalna ako se prijavite na Adbalu preko mog nadimka 'zimzelena'. 💜
2021 05 27
1 2