Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iskustva talk online

Kakva su Vam iskustva sa talk online? Zanima me bas, cujem da se prica o tome
2020 11 26
I mene zanima, sta je zapravo to?
2020 11 26
Nikakvo, iskreno od tih panela za ankete je najgori. Mogu vam preporuci ti neke druge sa kojih sam vise puta imala isplate i vaučere a njega ne. Tesko se skupe poeni, cesto vas izbace na nekom delu ankete i ne dobijete poene jer ne odgovarate grupi ispitanika. Poeni zastarevaju i tesko se skupi za nagradu, uspela sam samo jednom i imala pretplatu na Sensa magazin na 6 meseci Ako zelite neku preporuku pišite, ima sad i GfK Panel, tj aplikacija pomocu koje mozete osvojiti vaucere ili neke stvari na poklon skeniranje računa. Za 6 meseci se skupi za vaučer od 3000, ima za Lagunu, Tehnomaniju i Sport Vision. Nadam se da sam malo pomogla. Pozdrav
2020 11 26
Ja zelim neku preporuku, kako to uopste funkcionise, koju aplikaciju skidam i sta radim tacno? Hvala Vam unapred! 🥰
2020 11 26
> EmaDzakovac: > Kakva su Vam iskustva sa talk online? > Zanima me bas, cujem da se prica o tome Ja sam pre par godina sakupila poene za Lilly vaucer, i iskoristila ga u njihovoj radnji. Posle toga nisam popunjavala ankete, sto kaze Dancer, cesto se desi da vas izbace iz ankete jer ne odgovarate grupi ispitanika.
2020 11 26
> Danijela234: > Ja zelim neku preporuku, kako to uopste funkcionise, koju aplikaciju skidam i sta radim tacno? Hvala Vam unapred! 🥰 https://www.saznajnovo.com/2020/10/zarada-preko-interneta/ Овај дечко је свебдетаљно описао шта се ради. Што се Талк-а тиче заобиђите их ни не шаљу анкете често. Велику зараду не очекујте од анкетирања али ваучере, допуну за мобилни тога има. А, АД Балу ми је некако више за децу, мада и о њему пише у тексту. 😊
2020 11 26
Adbalu igram redovno-ninica123, medjutim nista ne osvajam, ali zanimljivo je svakako😁
2020 11 26
Ja koristim panele jaznam, talk i ipsos. Takodje se igram sa Adbalu :) i jos par app. Ipsos nikada nije nesto ni slao, 1 sam samo od njih uzela najmanji vaucer i nema ih vise. Jaznam jos uvek i posalje poneku anketu. Talk je ispario. Cak mi je nedavno stigao mail da su mi zastareli poeni, ostalo nesto malo, ne isplati se vise da se ceka. Inace sam vise puta dobijala vaucere za Lilly i DM. Generalno paneli se uopste vise ne isplate. Adbalu je ok jer je igra sa kvizovima i videima ali takodje treba dosta vremena da se sakupi.
2020 11 26
Talk je toliko sranje da sam im pisala da mi ugase nalog pre jedno godinu dana sto i jesu. Kao sto neko vec rece, poeni zastarevaju (?!?) nema nesto mnogo anketa, za neke mozete da ispadnete jer ne odgovarate. Nagrade su sranje jer nema novca vec samo neke pretplate i kredit za mobilni. Uzas ukratko.
2020 11 26
Radim Ipsos ankete od 2017 godine , do sada sam uzela dva vaucera za Dm ,svaki po 1000 din i sada ocekujem isplatu od 2500 din na racun. Gfk radim isto od 2017 , do sada sam uzela mikser, toster, busilicu ,tiganj i sada sakupljam za merac za pritisak da uzmem. Adbalu igram do 23.08 i do sada sam dobila isplatu dva puta, svaka od 1000 din
2020 11 26
Ja jedino Adbalu ne mogu, dosadno je. Ostale su mi bas super, jedino Daedalus mi je spor (tek sam dosla do prve isplate nakon godinu i po). Za sve ostale anketice treba znati samo par finesa koje ti donose vise anketa i ne odbacuju te kao visak kod onih koje vec dobijes. Objasnila sam vec ovima koje su mi slale email adresu za pozivnicu. Lako je.
2020 11 26
Pa sta mislite nakon svega ovoga? Koju aplikaciju na kraju preporucujete? Posto vidim da nema nista od Talk-a i ostalih... Igram AdBalu, ne oduzima mnogo vremena...
2020 11 28
GFK. Ako zelite bilo bi fino preko mene da bih dobila bonus :) samostalnom prijavom ne dobija se nista. Treba mi samo mail. Onda stigne sledeci korak tamo. Mozete da mi posaljete u inbox. Vec sam nekoliko stvari uzela i dobar je kvalitet. Ocekivala sam fus, ali nije. Jednostavno je , a ako imate pitanja tu sam.
2020 11 28
Na Adbalu sam tek na 15,5kg a cljam na 100kg :D nacekacu se.
2020 11 28
Ja koristim talk panel nesto manje od godinu dana imala sam dosta anketa sad cekam vaucere ali od kako sam podnela zahtev za vaucere nisam dobila ni jednu anketu
2021 03 28
1 2