Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Farbanje metala?

Zanima me da li mogu negde da prefarbam metalni deo naocara koji je zlatne boje,u srebrno?Ne bih rizikovala sa tim sama kod kuce jer su naocare bile skupe,a zelim srebrne mindjuse pa mi se onda ne slaze srebrno i zlatno Ako neko zna gde to moze da se uradi i koja bi cena bila, hvala 😊
2020 12 06
Polako izlepite sve delove koje ne zelite da farbate i uzmete luk u spreju i iz daljine prskate, da ne ostane kapljicast sloj. Ja bih tako. Inace sam davnih dana ofarbala nekih krs naocara ram sa obicnim roze lakom za nokte i eno i dan danas stoji, mrdnuo nije, ima 6 godina. 😁
2020 12 07
Lak u spreju*
2020 12 07
Mozete na pod npr da stavite novine, jer prska i okolo. Ili to uradite napolju. Ne pritiskajte prejako, bolje probajte prvo na novini da vidite koji pritisak treba. Pre prskanja sprej muckajte 1 minut. Cena sprejeva za sve podloge je oko 300rsd.
2020 12 07
Za sto ujednaceniji posao, stavite u kutiju i iz daljine prskanje.
2020 12 07
U radnjama slikarskog materijala mozete da pogledate i tu da kupite boju ili sprej.
2020 12 07
A pre farbanja sa nekom finom smirglom da ismirglate deo koji farbate,jer u suprotnom moze da krene da se ljusti boja koju nanesete
2020 12 07