Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje zelenim čajem mišljenja? :)

Zdravoo, prijateljica mi je rekla da je bila na dijeti i uporedno pila zeleni caj par casa dnevno mesec dana i da je smrsala par kila, da li ima neko iskustva sa mršavljenjem i zelenim čajem šta preporucujete? Hvala unapred❤️
pre 24 dana, 10:21
Svakako je dobar za ciscenje organizma, ali ja ne bih preterivala da odjednom pijem toliku kolicinu. I nikako duze vreme isti caj,nego par dana po solju-dve pa onda neki drugi i tako.
pre 23 dana, 12:21
Mislim da nista se nece postici samo ispijanjem caja.Cisti organizam,ali hrana definitivno mora da se koriguje i aktivnost neka da se ukljuci...ja imam problem sa kilazom.Krenula sam da vezbam svako vece trbusnjaci,cucnjevi ali nema hleba,slatkisa,gaziranih sokova i ne zdrave hrane
pre 23 dana, 18:37
Ja ga pijem vec 4 godine svaki dan po litar, od njega ne smrsas, samo ides cesce na wc :) Potrebno je korigovati ishranu i setati dnevno minimum 10.000 koraka
pre 23 dana, 11:23
> Tamarar123: > Zdravoo, prijateljica mi je rekla da je bila na dijeti i uporedno pila zeleni caj par casa dnevno mesec dana i da je smrsala par kila, da li ima neko iskustva sa mršavljenjem i zelenim čajem šta preporucujete? Hvala unapred❤️ Ovo ti je super preparat sa zelenim cajem I ostalim biljkama. Ja sam pila od istog proizvodjaca I preparat za ginekoloske probleme...za mesec dana je sve regulisao. Evo link, mozda je nekom biti od koristi. U pitanju je Arabesca , Novi Pazar https://www.beautynailhairsalons.com/CS/Novi-Pazar/1757495751238272/Arabesca-RS
pre 21 dana, 05:34
Pažljivo sa zelenim čajem ko ima manjak gvožđa! Tako sam i ja pila po dve, tri čaše dnevno, pa se srušila. Isto važi i za crni.
pre 20 dana, 02:56