Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant fashionroomm1

Dugo godina sam ovde i nisam nikad imala ruzna iskustva, svi su uvek bili ok i iskreni u vezi krpica. Zena mi je poslala paket sa starom iscepanom i pohabanom torbom a drugu nije ni poslala. Uredno sam platila paket, jos sam i castila kurira 🤗 a dobila sam uzas. Umalo nisam zaplakala. Zena se ne javlja na poruke, ne odgovara a admin mi ne moze dati njene podatke. Zato za sve vas ubuduce, zaobidjite prevaranta fashionroomm1.
pre 17 dana, 00:07
Uh, dobro je pa nisam pristala na razmenu. Uzas kakvih pacijenata sve ima. Ubacite slike torbe, bas me zanima koliko daleko su ljudi spremni da idu. Ne znam koji je iznos u pitanju, ali stavite je na crnu listu i ako je vrednost iznad 5.000rsd pravac policija.
pre 17 dana, 00:12
Sve sam platila 3500,necu umreti za te pare ali nisam ocekivala ovo. Torba je toliko bila gadna i prljava, umrljana nekom masom da sam je odmah bacila. Pozdrav svima.
pre 17 dana, 00:15
Uvek slikajte predmet sa kojim niste zadovoljni, tako imate dokaz. Često se desilo da druga strana tvrdi nešto sasvim drugo. Koliko vidim ova članica ne mari mnogo za negativne. 😮😮😮
pre 17 dana, 09:57
Tako sam I ja dobila patike za koje je receno da su nosene svega 2-3 puta a ono izlizana slova i probusen pa zalepljen djon. Prijavila joj odmah ali bezuspesno i odatle mi jedna jedina negativna ocena😩
pre 14 dana, 08:57
> KatarinaVSaša: > Tako sam I ja dobila patike za koje je receno da su nosene svega 2-3 puta a ono izlizana slova i probusen pa zalepljen djon. Prijavila joj odmah ali bezuspesno i odatle mi jedna jedina negativna ocena😩 Obratite se ponovo Administratoru uz objašnjenje i dokaze.
pre 14 dana, 10:00
Devojke pisala sam već u vezi ove članice, okačila slike ali vidim da je prevarila još jednu devojku. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e91267ff6eedaf6ea870055a2ff1f355.jpg) Žena je samoj sebi sa lažnog profila pisala pozitivne komentare. Molim vas vodite računa i proveravajte profile koji pisu utiske da nisu lažni.
pre 12 dana, 23:43
Jel to isti član sa više profila?
pre 12 dana, 23:51
> AppleRed: > Jel to isti član sa više profila? Da, ppsah i sara.pet.95 ista je osoba, čak iste predmete kači... Užas
pre 12 dana, 00:03
Treba je prijaviti Adminu.
pre 12 dana, 00:11
Na ovom drugom profilu je blokirana.
pre 12 dana, 00:13
> Njenjam: > Devojke pisala sam već u vezi ove članice, okačila slike ali vidim da je prevarila još jednu devojku. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e91267ff6eedaf6ea870055a2ff1f355.jpg) > Žena je samoj sebi sa lažnog profila pisala pozitivne komentare. Molim vas vodite računa i proveravajte profile koji pisu utiske da nisu lažni. A joj cime se sve ljudi bave, a to i nisu ljudi... Ja sa ovog sajta imam samo pozitivne utiske i nikad nisam pomislila da bi neko hteo da me prevari... Opet polazim od sebe.. Mnogo opreza, dodatnih poruka slika i ako moze kontakt telefon.. Pozdrav svima! 🤗
pre 11 dana, 11:32