Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc pitanje

Vec 4 sata ne mogu da udjem u poruke, da li neko zna o cemu se radi? Ili mozda i sam ima problem? Inace ulazi svuda, samo u poruke ne mogu... 😏
2021 01 15
Imala sam i ja isti problem prepodne.. Probajte da se izlogujete i ponovo prijavite, meni je tako proradilo🙂
2021 01 15
Mislim da prave neke izmene u izgledu sajta pa je mozda zato "zakrcenje" ;)
2021 01 15
> natalijaaa-d: > Imala sam i ja isti problem prepodne.. Probajte da se izlogujete i ponovo prijavite, meni je tako proradilo🙂 Probala, ali nista... 🥴
2021 01 15
> MALAODSTILA: > Mislim da prave neke izmene u izgledu sajta pa je mozda zato "zakrcenje" ;) Moguce... Samo ne mogu u poruke da udjem.
2021 01 15
Ja mogu, ali npr. teze ucitava slike pri postavljanju oglasa.
2021 01 15
✨✨✨ Da,da menjaju izgled sajta. Baš mi drago da se nešto menja i radi 🧚 na njemu. 💃🌞😊😊. 🎊🎊🎊🎊
2021 01 15
> Plavizmaj: > ✨✨✨ Da,da menjaju izgled sajta. Baš mi drago da se nešto menja i radi 🧚 na njemu. 💃🌞😊😊. 🎊🎊🎊🎊 Moguce da onda ne mogu da udjem u poruke?
2021 01 15
Ni meni juče celi dan nije htelo da udje samo u poruke i izbrisala sam danas kolačiće sve i istoriju pretrage. Hoće sada.
2021 01 16
E danas imamo drugi problem-meni stizu po tri iste poruke i kad saljem jednim klikom se takodje dupliraju :')
2021 01 16