Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

devojke sta se desava sa sajtom

Zdravo da li je neka clanica imala problem u proteklom periodu kao sto su neki od ovih: predmete ne mogu da stavim u deo ,,omiljenih stvari",ne mogu da zapratim odredjenu clanicu,ne mogu da pogledam ostale slike predmeta već samo prvu tj. početnu,čula sam da ima naznaka da se sajt preuredjuje pa sada ima dosta smetnji kao i bagova ili se možda varam .Javite ako ste imali sličnih iskustava .Hvala
2021 01 20
Sinoc kod mene, sve navedeno 😊 Sada je ok
2021 01 20
kod mene i dalje
2021 01 20
Isti problemi + pisanje na forumu... Nece da mi kreira temu niti mi da da odgovorim na tudju, i to sam primetila da je tako za novije teme (slican princip i za dodavanje/brisanje iz omiljenih, mogu starije ali ne i novije) nego moram da cekam i lupam refresh neko vreme
2021 01 20
Od juce, i sad jos uvek, ne mogu da udjem u razgovore (inbox). Mozemo samo da cekamo.
2021 01 20
Meni inbox nekad radi, nekad ne i kod nekih pretraga otvori samo prve dve strane.
2021 01 20
Apsolutno sve, samo forum još uvek radi.
2021 01 20
Kod mene se brisu oglasi
2021 01 20
Ja ne mogu da listan slike predmeta, samo prvu postavljenu. Ima tome 2-3 dana. :|
2021 01 20
Verovatno će sajt uskoro skroz pasti. Uvek se isto dešava pred krah i samo se pojavi Error 503. Poslednji put kad je pao nije funkcionisao 10-ak dana a sve pre toga ugl. po dva-tri dana...simptomi su uvek isti...
2021 01 20
> simona7: > Verovatno će sajt uskoro skroz pasti. Uvek se isto dešava pred krah i samo se pojavi Error 503. Poslednji put kad je pao nije funkcionisao 10-ak dana a sve pre toga ugl. po dva-tri dana...simptomi su uvek isti... Menjaju dizajn sajta, neće krahovati. 😉
2021 01 21
Imam i ja taj problem, ne mogu da vidim ostale slike, ne mogu da stavim predmet u omiljne i slicno. Preko fona radi, sa kompa jok.
2021 01 21
Ja vec 5 dana ne mogu da dodam predmet, sve ostalo radi..
2021 01 21
Ako ulazite sa telefona, probajte sa kompjutera. Može biti i do toga koji brend telefon ili tableta koristite, ako su radovi na sajtu kao što kaže članica (ja ne vidim bil kakve velike izmene jer sajt sve vreme funkcioniše i nema promena) onda bi trebalo da svi imamo smetnje ne samo određeni članovi. Obrišite malo memoriju, istoriju pretrage i sl... keš memoriju telefona... Sa telefona ne rade neke opcije već jako dugo vremena, baš to sve što ste naveli...
2021 01 22
Drugačije prikazuje slike ali sve radi.
2021 01 22
1 2