Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Neverovatna situacija u posti

Da skratim,slala sam paket i tezina je bila 2,030 kg(videla sam licno broj na vagi),zena Kaze nemate srece zbog tih 30grama i da treba da odem u drugu postu koja prima pakete preko 2kg.Da ne bih placala vecu postarinu,vracam se kuci i povadim otprilike 400,500g (limena kutija sa slatkisima unutra) i odlazim u drugu postu koja prima preko 2kg jer mi je ona bila usput.Danas slucajno pogledam papiric gde pise da je tezina paketa 2,350g i da je postarina 340din.U toj drugoj posti vaga je bila malo nize pa nisam ni videla tezinu.Koje je vase misljenje?Greska ili kradja?Moja procena je da je paket bio oko 2,600g sto znaci da je 750g dodato..Ne razumem sta se desilo..
2021 01 21
Vaga fino podesena, podelili parice, pisite zalbu, prijavite ih. Sve su tako odrali pre i posle vas.
2021 01 22
Nista novo. Ko je blizu vatre, taj se i ogreje iliti ko u sistemu tapse, i sistem mu tapse. Jako sam depresivna. Prosetala sam danas po gradu Obrenovcu, onako, bez cilja. Naisla sam na dve bake sa sela, sa povezanim maramama i keceljama. Sede i pletu. Prodaju kapice, carape. Tuga. Po nekoj mojoj proceni, oko 70god. Srbijo tugo, o kome se ti onda brines? Tuzno. Zalosno. 😢😢😢😢
2021 01 22
Možda grešim, ali ako na papiru (potvrdi o slanju) piše 340 dinara i toliko ste i platili, ne verujem da su mogli da ukradu razliku u ceni i da pošalju za manje novca. Eventualno možete da pitate primaoca paketa da li je i na paketu naznačena ista težina i cena kao i na vašoj potvrdi, ali verovatno je samo u pitanju greška ili nemar.
2021 01 22
> Zole_Z: > Možda grešim, ali ako na papiru (potvrdi o slanju) piše 340 dinara i toliko ste i platili, ne verujem da su mogli da ukradu razliku u ceni i da pošalju za manje novca. Eventualno možete da pitate primaoca paketa da li je i na paketu naznačena ista težina i cena kao i na vašoj potvrdi, ali verovatno je samo u pitanju greška ili nemar. Da da shvatam da nisu podelili oni medjusobno,ali mozda se krade u okviru cele firme
2021 01 23