Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Turske serije

Mnogo preporuka 😂 U poslednje vreme ne nalazim neku koja mi drži pažnju, recimo Fazilet i njene kćeri, silom gledala do pola i odustala 😅 Pramparcad mi je verovatno oomiljena zauvek 😂 Mada i Istanbulska nevesta je dobra
2021 01 22
> Ana2018: > Pramparcad mi je verovatno oomiljena zauvek 😂 Zahvaljujuci tebi sad opet gubim 2 sata na neku tursku seriju x-) samo da ne bude maraton kao sa Icerde. Ja ih gledala samo par komada, sokirala sam se kad sam videla koliko stranica turskih serija sa prevodom zapravo ima na jednom sajtu.
2021 01 24
> Esprit21: > > Ana2018: > > Pramparcad mi je verovatno oomiljena zauvek 😂 > Zahvaljujuci tebi sad opet gubim 2 sata na neku tursku seriju x-) samo da ne bude maraton kao sa Icerde. > Ja ih gledala samo par komada, sokirala sam se kad sam videla koliko stranica turskih serija sa prevodom zapravo ima na jednom sajtu. Jaooo pa kad je dobra mora da bude maraton 😂 Ja za maraton nikako da nađem neku, milion ih ima i nikako da odaberem pravu 😂
2021 01 24
Ptica ranoranilica Moja preporuka 😊
2021 01 24
> greendragon: > > SanjaSanny: > > > greendragon: > > > Meni je zauvek najdraža Oyle bir gecer zaman ki, ali pretpostavljam da si gledala. > > > Dobre su mi još Icerde i Masum. > > > Masum je i kratka, 8 epizoda od po 45 minuta. > > Koja je ova prva, prevod? 🙄 > Kako vreme prolazi Hvala. Gledala..., da odlična je. Teška i poučna kao "Kad lišće pada"
2021 01 25
Kuzey Guney- odlicna!! :)
2021 03 12
Sanjalica 🤗🖤
2021 03 13
1 2