Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Misljenje o tecnim puderima

Probala sam jako puno pudera, bb, cc krema... eksperimentisala. Moja preporuka je true match loreal, bourjois healthy mix, la roche bb effaclar duo. Najvise zavisi i od tvog tipa koze , ali mislim da bi trebala da probas sa true match-om, verovatno ce ti se dopasti , jer je jako lep na kozi... :D
2021 02 04
Kao biće sa super osetljivom kožom, mogu samo da zveram u ove objave i plačem. Sem kreme nemam ništa na šta mi lice ne reaguje. Idem šarena okolo kao 🐄🐄🐄 , posebno pre menstruacije. Jedino mi došlo kao ideja da nađem fini puder u prahu i pomešam sa kremom za lice, da napravim svoj puder. Ionako mi ne treba velika pokrivna moć, samo da izjednači ten.
2021 02 04
Hvala svima na savetima❤️ kupila sam na kraju Catrice True skin, za sada sam zadovoljna, okej je prekrivna moc i nije toliko tezak barem meni ne. Nadam se da smo jos nekome pomogle, ko se dvoumio. 🌸
2021 02 04
Da li si probala neke BB kreme za izuzetno osetljivu kožu, bez sastojaka koji su agresivniji i koji bi ti izazvali iritaciju? Mislim da bi trebala da potražiš neke tonirane kreme iz medicinskog asortimana uz preporuku dobrog dermatologa 😊> Plavizmaj: > Kao biće sa super osetljivom kožom, mogu samo da zveram u ove objave i plačem. > Sem kreme nemam ništa na šta mi lice ne reaguje. > Idem šarena okolo kao 🐄🐄🐄 , posebno pre menstruacije. > Jedino mi došlo kao ideja da nađem fini puder u prahu i pomešam sa kremom za lice, da napravim svoj puder. > Ionako mi ne treba velika pokrivna moć, samo da izjednači ten. >
2021 02 07
1 2