Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zara kupovina na sajtu

Meni je poslednja porudzbinu stigla za 15 dana mozda i neki dan preko. Problem i u kurirskoj sluzbi na kraju sam otisla do magacina da uzmem paket 🤨 sve u svemu kako vam se zalomi ali duze nego od ostalih radnji
2021 02 16
Stiglo mi je za dve nedelje 🥺
2021 02 20
drugi put naručujem, prvi put sve prošlo kako treba, drugi - uopšte nisam dobila mejl da je porudžbina primljena. :sad9: ne mogu, bukvalno, nijedan podatak da proverim jer nisam registrovana, obavila sam kupovinu kao gost. šta raditi?
2021 02 23
> EsBeBe: > drugi put naručujem, prvi put sve prošlo kako treba, drugi - uopšte nisam dobila mejl da je porudžbina primljena. :sad9: > ne mogu, bukvalno, nijedan podatak da proverim jer nisam registrovana, obavila sam kupovinu kao gost. šta raditi? pomoć?
2021 02 23
> EsBeBe: > > EsBeBe: > > drugi put naručujem, prvi put sve prošlo kako treba, drugi - uopšte nisam dobila mejl da je porudžbina primljena. :sad9: > > ne mogu, bukvalno, nijedan podatak da proverim jer nisam registrovana, obavila sam kupovinu kao gost. šta raditi? > pomoć? Ista situacija, prvi put sam porucivala stiglo sve bez problema, a sad drugi put isto ni ja nisam dobila mail da je porudzbina primljena. Verovatno je onda kod njih neki problem
2021 02 27
JovanaMircic Žene, imam jedan problem vezano za Zaru. Nisam nikada naručivala ništa preko njihove aplikacije. Uvek sam kupovala u radnji. Međutim ne živim vise u Beogradu i onda sam morala. E sada, ja nisam znala da je rok isporuke duži od dva tri dana. Ja idem na more sutra, i nema ko da mi preuzme paket. Da li ima neko iskustva sta se desava onda? Hvala unapred
2021 07 07
1 2