Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Nastavi pricu-nasa stara igra :)

Neke od vas se secaju da smo se igrale ovako i bilo je bas zanimljivo. Debela devojka je prva dala ovu ideju, a sad bismo mogle opet tako da se igramo i nasmejemo. Kao kod Ivana Ivanovica -zapocnemo neku pricu i onda svaka clanica dodaje po jednu ili dve recenice. Bilo je super, clanice su jako duhovite Ako vam se svidja ideja moze neka od vas da zapocne.... :)
2021 02 13
Pre nekoliko dana, dobila sam poruku od članice Mihaella123, u kojoj mi je tražila dodatne slike jakne koju prodajem..... 😉
2021 02 13
Dok se kafa pusila na stolu, a ja taman uspavala bebu, pomislih kako se javila bas u pravo vreme. "Ohoho, taman ce biti parica za nove krpice". Tiho na prstima, posla sam da uzmem metar iz fioke bas pored bebine glave... Napravila sam par koraka, kad mali djavolak otvori oci. "Kmeeeee, kmeeee" 😒🙄😂
2021 02 13
Ju, ju, prepade me bebac! Hmmmmm....da nije ovo neki znak? Mozda treba da posaljem i dodatne slike clanici? :o
2021 02 13
.... kafa se i dalje pusi, 💨 a clanica nista manje, 🤯 bebac kme kme, 😥 a ja ocekivala pare.. 💰😂 Posvetim se bebcu, saradnju ostvarila jos nisam, zamolim za strpljenje, 🙏 jer ja sam pratkicna zena 💁‍♀️ i poslacu Vam slike 📸, pa to je ipak obecanje 🤚😊
2021 02 13
Da, vidimo....sta sve dodatno da slikam?Aha, znam-savove oko rajsferslusa, teksturu unutrasnje etikete....i naravno da li je porub donjih ivica linearan ili bocni sav! Valjda je to sve
2021 02 13
Au, pa ovo se rašilo. 😮😮😮 Šta ću sad? Ma nema veze, mogu ja to da slikam da se ništa ne vidi. Probaću iz drugog ugla. Piše da ne primam reklamacije a i inače, šta očekuje za ovaj novac, nismo u Zari. 🤪🤪🤪
2021 02 13
...misleci da je to sve... Stignem ja to, dok mi dete spava, a meni puci ce glava. Nema veze, ja sam prodavacica prava, od reci i do detalja.. Uz slike usput, clanici bacam i rime ove, a one me prozove... '' niste mi slikali od pazuha do pazuha, šavove i sastave sve'' *heh, cuda gle* 😊 A jakna kao za inat puna dezena i rada, ma kao grand parada 🤯😂
2021 02 13
Grand parada! Ovo je prava zarada ☑️ Slikacu iz krivog ugla 😉 Kad stigne paket, pući će joj vugla 😁 Slikam etikete Sa druge mete 😉 Imam suknju Zara 😍 To je priča stara. Šav sa druge strane- Njemu nema mane. Intenzitet boje Efekti će da spoje 😋
2021 02 13
A na drugom kraju grada, potencijalnom kupcu oglasava se telefon svakih 7 sekundi. Jebem ti zaru i kud sam je pitala za dodatne slike, sad cu da joj ostavim negativan utisak za smaranje. Odustajem od kupovine i kupujem nesto drugo
2021 02 13
Potencijalnih kupac otvara temu Pri tom nema nikakvu dilemu. Neka prodavac ima tremu Kad pročita sve u svemu- Da šalje slike na 2 minuta Sa svih strana bez ikakvih mana A već ima negativne I mnoge su već na istu kivne. "Bem ti viber poruke, Kako se ovo gasi O Bože, ti me spasi I sveticom proglasi! Evo jos jedna Zara Ovu prodaje Mara Ona ima pozitivne I sve su joj slike divne. " Mileva, ti ga pretera! Neću više šavove i konce s unutrašnje strane Bas me briga i da nema mane! Bez *oprosti*, slike ne šalji Sa mog vibera se udalji." Nadjoh novu članicu da smaram I onako se dosadjAVAm!
2021 02 13
Medjutim, desila se čudna situacija: Mihaella123 uopšte nije tražila dodatne slike šavova, etiketa, postave...., nije tražila dodatne mere, već da prodavac slika SEBE u jakni. 😩 To je članica saznala tek iz prepiske na forumu.
2021 02 13
Slikala sebe obrni okreni odzgo odozdo ni hvala nerece...
2021 02 13
Pomisli u sebi " Koja sam ja budala, sve sto je trazila sam joj (mu) dala, ne treba meni njeno hvala , ma nema nista prece nego da cuvam moje bebce :") "
2021 02 13
Uh, bre, pa kako da se slikam u ovoj jaknu, omalela mi jos devedespete
2021 02 13
1 2 3 4