Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Uklanjanje mladeza, pomoc?

Danas sam bila kod koznog jer imam mladez koji je porastao i promenio se, pun je nekih cista i gnoja. Rekli su da idem kod plasticnog hirurga da mi to skine. Jel imao neko iskustva? Da li daju anesteziju? Da li boli?
2021 02 20
Skinula sam davno jedan zbog povrede, veci je bio. Daju lokalnu anesteziju tako da se apsolutno nista ne oseti. Tad sam bila toliko isprepadana a reseno je za desetak minuta ;)
2021 02 20
Daju anesteziju, dva uboda pored mladeza, to pecka, posle nista ne osecas. Javljaj utiske i javi kod koga si radila, ja bi trebalo jos jedan da skinem, ali ne bih tamo gde sam prosli put radila.
2021 02 20
I ja sam se prepala. 😣 Meni je taj kozni preporučio plasticnog hirurga jedinog u KS koji radi privatno, Zeljko se zove, radi preko puta autobuske stanice. Ostavicu temu otvorenu pa kada zavrsim sa tim prenecu iskustva i reci cu vam kod koga sam na kraju otisla.
2021 02 20
Koliko kosta kod privatnika skidanje mladeza? I kako skidaju, laserom ili seckaju? 😊 Ja sam skidala dva mladeza davnoo, u tirsovoj... I skidali su mi laserski, i sad imam dva oziljka umesto mladeza 🙄 Planiram da skinem jos jedan, koji je malo porastao i ispupcen je pa ga stalno kacim jer je na nezgodnom mestu
2021 02 21
Ne znam koliko kosta, moram sutra da pitam, nisu radili za vikend. Odrace me ali moram da ga skinem, sta cu, nije estetika u pitanju. Meni ce raditi bas seckanje, ne moze laserski jer je duboko i zakomplikovalo se malo. A kad mi rekao imaces par koncica ja sam umrla od straha.
2021 02 21
A sto ne probate u bolnici, mozda ne biste placali? Ja sam isto u bolnici skidala, mada sad ne znam ni da li rade bilo sta zbog korone. Imala sam tri ili cetiri koncica sigurno jer mi je bio veliki mladez ali oziljak se stvarno ne primecuje, nesto vrlo malo
2021 02 21
> blablalala: > Koliko kosta kod privatnika skidanje mladeza? I kako skidaju, laserom ili seckaju? 😊 > Ja sam skidala dva mladeza davnoo, u tirsovoj... I skidali su mi laserski, i sad imam dva oziljka umesto mladeza 🙄 > Planiram da skinem jos jedan, koji je malo porastao i ispupcen je pa ga stalno kacim jer je na nezgodnom mestu Meni je bilo 150e hirurski, 50e radiotalasno. Hirurski se skida ako je sumnjiv mladez ili ako si ga kacila, i salje se na hp analizu, a radiotalasno se skidaju mladezi za koje se smatra da nisu opasni, to su oni kao bradavice, i oni ne mogu da se salju na hp analizu.
2021 02 21
Ja sam planirala tako oko 150 evra... Videcu sutra... Pitala sam doktora za uput u drzavno kaze da zbog korone nema sanse sada. A ovamo kao hitno... I sta ko nema 150-200 evra...
2021 02 21
> Bojanaboka990: > Ja sam planirala tako oko 150 evra... Videcu sutra... Pitala sam doktora za uput u drzavno kaze da zbog korone nema sanse sada. A ovamo kao hitno... I sta ko nema 150-200 evra... Ja sam bila kod Dr.Colica pre par godina... Cena je bila oko 100 evra...Fenomenalni su! ...max profesionalni i pozitivni 😊 Preporuke od srca ❤️
2021 02 22
Pitala sam danas u toj privatnoj ordinaciji u KS je 15500. Moj stric je hirurg pa da pokusamo da uz uput odem drzavno a ako ne onda cu privatno. Nije strasna cena kako sam se nadala...
2021 02 22