Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Adidas superstar pomoc

Imam adidas superstar koje su super ocuvane kao nove medjutim guma napred mi je od pranja pozutila, da li neko zna nacin da se vrati to na staro? Na youtubu sam videla neka sredstva, lakove za to, da li neko zna gde ima to da se uzme kod nas i da li je probao? 😊
2021 02 25
Isti problem, pre neki dan sam trljala SAMO gumu Domestosom, skinulo je svo zutilo, ali kada su se osusile posle par dana i dalje su zute 🙄 Bukvalno nemam pojma sta da radim, ne bih isla sa klasicnim izbeljivacem, ostalo mi nista ne pada napamet a da nisam probala
2021 02 25
Ja sam bas cula to sa izbeljivacem ali ne bih da ih unistim, ima jos jedan metod sa pastom za zube i sodom bikarbonom mada mi ne deluje kao nesto sto bi pomoglo 😁 ali mislila sam da ima neki lak ili nesto za posebno za ciscenje da se kupi 😅
2021 02 25
Probala prvo pastu za zube, nikakvi rezultati 😎 Prskala Axel (onaj odmascivac), trljala sircetom, ma dzabe. Nista im ne fali od tolike hemije, neunistive su, s tim sto sam samo gumu trljala naravno, ali resenje jos nisam nasla. Ne znam za sprejeve, verovatno se to skida posle nekog vremena, pa je pitanje kako bi izgledale kad pocnu da se ljuste/brisu. 😶 Ako otkrijes nesto efikasno molim te javi i meni 😁
2021 02 25
Ono zutilo je jako tesko skinuti, raspitacu se po sportskim radnjama da li ima neka solucija pa ti javljam i ti isto javljaj ako nadjes resenje ☺️ To sa micelarnom ne radi probala sam evo 🥲
2021 02 26
Cao devojke, Istu muku mucila do malo pre! U DM sam nasla neki sundjer sa belom kremom,neka otalijasnka firma,patike kao iz radnje izasle
2021 05 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/44d30f15f05226dbfa7a7aae410f81fe.jpg)
2021 05 31