Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Obavestenja

Zdravo, novija sam ovde, pa nisam skroz upucena, da li postoji neki nacin da mi stignu obavestenja kad dobijem poruku, ili je jedini nacin da ulazim na sajt da proveravam?Hvala unapred.😊
2021 02 27
Zdravo :) Meni stigne mail, da imam novu poruku na krpicama :) Direktno sa sajta ne znam da li moze da stize obavestenje. Pratim :)
2021 02 27
Tako je, stiže obaveštenje mejlom, meni to baš znači 😃 Ali ne znam kako može da se podesi to, jer je meni od početka tako.
2021 02 27
Ne može direktno, jer nije aplikacija a nju još nisu napravili. Jedino ovako preko mejla...
2021 02 27
A kako da mi stize na mejl, jer mi ne stize uopste?
2021 02 27
Meni stiže na mejl redovno ali direktno na telefon(kao sms ili na viber) samo periodično,znači,stiže redovno jedan period i onda ništa,nestane, pa moram da ulazim na mejl ili u inbox. Kako se to podešava na telefonu da bi mi direktno stizalo obaveštenje a da ne ulazim u mejl?
2021 02 27
Meni u nekom periodu uopšte nije stizalo obaveštenje na mejl, već sam morala da ulazim ovako stalno u razgovore, nekad mi se dešavalo da uopšte ne vidim poruku..
2021 02 27
Meni na mail stize samo u Junk i nema obavestenja, ne znam zasto ali je tako.
2021 02 27
A kako ste podesile da stiže na mail, meni nikada nije stizao od kako sam otvorila nalog?
2021 02 27
> makilis: > A kako ste podesile da stiže na mail, meni nikada nije stizao od kako sam otvorila nalog? Postavke -> unesete u polje Email svoj mejl -> Spremi Na mejl adresu, zatim stiže identifikacioni mejl od mojih krpica za potvrdu mejl adrese.
2021 02 27