Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bušenje ušiju iskustva?

Pozdrav devojke, juče sam busila dve rupice na usima, jedna me malko više boli nego druga, da li je to okej s obzirom da je drugi dan od busenja? Nije ništa zagnojeno samo mi je osetljivo i malkice kao da osetim pulsiranje :/
2021 02 27
Licno mislim da je to uobicajena reakcija. Mozete malo hidrogenom da premazete.
2021 02 27
Pa normalno je da boli dok malo ne zaraste. Ja sam više puta bušila i klasične ove dole, i hrskavicu, i koliko se sećam boluckalo me je po par dana, uz malo crvenilo.
2021 02 27
Kako se krecu cene busenja usiju?
2021 02 27
Mene zanima bušenje hrskavice.Da li mogu to da uradim u zlatari sa pištoljem ili negde gde rade pirsinge sa iglom?
2021 02 27
Koliko sam čula,cena bušenja je 500 din.po rupici.
2021 02 27
> MinaMasa: > Kako se krecu cene busenja usiju? Ja sam bušila u zlatari, 5eura je bilo za oba uva. 😊
2021 02 27
Hvala, devojke, nikako da se nateram da izbusim jos 3 rupice, a zelim dugo :D
2021 02 27
Ni ja nikako da se nateram da probusim jednu i to ponovo, kao da se zatvorila, nemam naviku da nosim nakit a mislim da ce mi svakako trebati..
2021 02 27
E supeer onda :) Ja sam platila 500 din po rupici i uz to ide i mindjusica, za hrskavicu rade isto u Zlatari pistoljem par njih koje znam kažu da manje boli bušenje hrskavice nego resice dole, samo kasnije moraš duže nositi medicinsku oko pola godine , bar je tako rečeno drugaricama koje su busilee
2021 02 28
> gigabyte: > Mene zanima bušenje hrskavice.Da li mogu to da uradim u zlatari sa pištoljem ili negde gde rade pirsinge sa iglom? Mozes ali bolje nemoj pistoljem, nabija hrskavicu na unutra, pravi veci otok, duze treba uvetu da se oporavi plus je medicinka tanja od pirsing mindjuse. To je mozda bila opcija kada nije bilo pirsing salona. Radnice u zlatari su manje iskusne od profesionalnih pirsera a razlika u ceni nije velika.
2021 02 28
> srebrna: > Mozes ali bolje nemoj pistoljem, nabija hrskavicu na unutra, pravi veci otok, duze treba uvetu da se oporavi plus je medicinka tanja od pirsing mindjuse. > To je mozda bila opcija kada nije bilo pirsing salona. > Radnice u zlatari su manje iskusne od profesionalnih pirsera a razlika u ceni nije velika. Bas to htedoh reci, daleko je bolja opcija pirser - oni imaju bolje i sigurnije metode i bolje otici kod njih ako ste u mogucnosti; Pogotovo kad je industrial pirsing u pitanju, hrskavica je osetljiva to ako zagnoji to je pakao! Pistolji koje koriste u zlatari treba potpuno da se ukinu, metoda sa iglom je mnogo manje agresivna
2021 03 02