Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kako ste se resile policističnih jajnika

Mučim muku već 5m sa aknama i policističnim, pijem yasmin hormonske tablete Ništa mi pomogle nisu.. Svako iskustvo i savet su dobro dosli. Hvala❤️
2021 03 02
Virak čaj pij i hajducicu, a čuvarkucu biljku samelji i sa medom pomešaj, 300gr +300gr, drži u frižideru i uzimaj dok se sredi sve. Možeš i veću turu da napraviš. Pomoći će ti i za imunitet i svašta nešto drugo u organizmu, a ne može da škodi ničemu. Ako ti je hajducica neukusa mnogo, uzimaj samo Virak. Cuvarkucu možeš i svežu uzimati, direktno iz saksije po 3 lista, to je najefikasnije. Neće nestati posle 3 dana, ali će se problem rešiti posle konstantne upotrebe. Ništa veštačko nemoj koristiti, ako i rešiš jedan problem, stvoriće se drugi.
2021 03 02
> jacaikaja: > Virak čaj pij i hajducicu, a čuvarkucu biljku samelji i sa medom pomešaj, 300gr +300gr, drži u frižideru i uzimaj dok se sredi sve. Možeš i veću turu da napraviš. Pomoći će ti i za imunitet i svašta nešto drugo u organizmu, a ne može da škodi ničemu. Ako ti je hajducica neukusa mnogo, uzimaj samo Virak. Cuvarkucu možeš i svežu uzimati, direktno iz saksije po 3 lista, to je najefikasnije. Neće nestati posle 3 dana, ali će se problem rešiti posle konstantne upotrebe. Ništa veštačko nemoj koristiti, ako i rešiš jedan problem, stvoriće se drugi. Slozicu se s ovim, imam vise drugarica koje su probale razne hormonske terapije po preporuci lekara i nista nije pomoglo... Virak na duze staze mnogo pomaze, a jedna je dobila terapiju od lekara sa lekovima na biljnoj bazi - pre toga je mucila muku 2 godine i posle 6 meseci biljnih tableta se preporodila
2021 03 04
Tako jeste u suštini. Priroda leči, a hemija jedno leči trenutno, a drugom škodi. Pravi lekar je pravi čovek i pokušaće da izleči bolest, a ne da podeli terapiju i ogradi se od rezultata. Ima mnogo sujetnih lekara i treba ih pažljivo birati, po preporuci. Ja sam mnogo toga izlecila i deci i sebi na prirodan način, a velike probleme sam imala pre toga zbog raznih lekova. Tipa- leče detetu jakim antibioticima jedno, pa dete dobije trombocitopeniju, pa onda kortikosterioidi, pa popusti stitna žlezda, pa na kraju odbacim lekarske savete i uzmem stvar u svoje ruke i izlečimo hipotireozu kroz neko vreme. Tako da razmislite o lekarskim terapijama, koje se baziraju na veštačkim hormonima, silnim antibioticima, kortikosterioidima i ostalom. Ja se uvek oslanjam na nečiju praksu, a ne na zvanje. Možeš biti mudar seljak sa praksom izlecenja, a i sujetno egoisticni gospodin, koji je upropastio pacijente. Uvek biram suštinu
2021 03 04
Imam PCOS. Nadji dobrog endokrinologa, ne možeš sama ništa. Problem je što se kod skoro svakog razlikuje. Ja nisam imala nijedan simptom osim neredovnih menstruacija. Ja sam na Diane već neko vreme i meni dosta dobro odgovaraju. Hormoni su mi u savršenom balansu od kad ih uzimam. Imam samo neke nuspojave. Celulit mi se pogoršao, pre ga nisam imala. Pre sam nosila D korpu, sada DD. I ponekad imam glavobolje, možda je i zbog toga što sam blago anemična. Nije ništa strašno, ali mora da se leči. Nemoj sama da se igraš doktora, jer posledice mogu biti veoma loše. Biljna terapija može samo ako ti je neki manji disbalans u pitanju.
2021 03 04
Hipotireoza o kojoj sam pisala nije manji disbalans nikako, već ozbiljna bolest. Izlece ljudi rak, pa što ne bi akne na prirodan način.
2021 03 04