Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Koje kurirske službe koristite?

Dragi/e članovi/ice, Zanima nas koje kurirske službe najčešće koristite prilikom slanja paketa? Kakva su vaša iskustva sa tim kurirskim službama i koliko ste zadovoljni uslugom? Kako funkcioniše slanje paketa i koja je procedura? Kako ste zadovoljni uslugom kada se nalazite u ulozi kupca? Hvala unapred na odgovorima :")
2021 04 08
Zdravo! Ja koristim post expres! Generalno sam zadovoljna, imala sam 2 puta problem jer nisu upisali broj od kupca, od tada sve detaljno proveravam. Slanje vrsim uglavnom u pošti, tako mi je najlakše pošto mi je blizu, sve zavrsim brzo i bez čekanja, unapred pripremim paket i podatke za slanje, tako da taman kad idem da šaljem tada iskoristim i podignem post net. Kad me mrzi, pozovem kurira preko Pošta aplikacije, to je isto jako brzo. Takodje zadovoljna sam kao kupac, devojke su ljubazne i predusetljive, i nisam imala nikakvih problema.
2021 04 08
Post Express je generalno najbolja opcija. Sa privatnim kurirskim sluzbama sam poslovala samo kad narucim online iz oficijalne radnje i nisam bila zadovoljna preterano uslugom a iz tudjih iskustava sam cula svasta, da su neazurni i bezobrazni kada su privatni paketi u pitanju. Sa Post Ekspresom skoro nikad nisam imala problem
2021 04 08
Post express oduvek. I realno, zadovoljna. 😄
2021 04 08
Post Express! 🤗
2021 04 08
Post Express je definitivno najpouzdaniji. Kao kupac sam jako zadovoljna, iz razloga što uvek dobijem svoj paket, bez obzira na potencijalne greške. Biram uvek isporuku do 19 h, u slučaju da se izabere do 12 h, znaju kasniti, a naplate regularno. Još jedna dobra strana PE je sto vam donose na vrata i nema jurcanja za kuririma po gradu, kao kod ostalih. Takođe bih navela da pošiljku možete pratiti i to je super. Kao prodavac uvek biram njih, iz razloga što mi je pošta na 5 min od kuće. Uvek proverim podatke, pre nego odem, znaju zeznuti u brzini, ali im opraštam. Moje iskustvo sa njima je zadovoljavajuće. 👍
2021 04 08
PostExpres je najbolji...i naravno da cu i dalje koristiti.
2021 04 08
Post Expres do sad su se pokazali kao najbolji..
2021 04 08
Post ekspress je najsigurniji. Biram ga i u ulozi kupca i u ulozi prodavca. 💝✔
2021 04 08
Post express se i meni pokazao kao najbolji i najpouzdaniji, dobra iskustva sam imala i sa Bex-om. Po mom mišljenju, Aks je najgori od svih kurirskih službi i kasne sa dostavom u većini slučajeva.
2021 04 08
Definitno Post Express. Pogotovo za slanje jer mi je jednostavnije da odnesem paket da pošaljem kad meni odgovara, a ne da čekam kurire. A kao kupac imam okej iskustvo i sa ostalim službama, ali Post Express mi je ipak broj jedan.
2021 04 08
Post express definitivno, a i city je sasvim okej :)
2021 04 08
Postexpres,kad saljem popunim sve preko aplikacije i mnogo je lakse,a kad primam znam da je paket u pošti ako se slučajno mimoiđem sa kurirom.
2021 04 08
Postexpres, definitivno najbolji.
2021 04 08
Post express Ali bolje pitanje je od kakve je vaznosti za rad sajta koju kurirsku sluzbu koristimo? Nama je ovde mnogo bitniji odgovor na pitanje po kojoj osnovi se brisu predmeti, u cemu je stos? Bolje da caskamo o tome
2021 04 08
1 2 3