Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Lash lift ?

Cao devojke, da li je neka imala iskustva sa lash lifting- om i znate li ko to dobro radi u Beogradu?
2021 04 15
Radila pre godinu dana i mogu ti reci da nisam bila oduševljena. Jedina razlika na mojim trepavicama je bila boja. Možda zavisi od prirodnih trepavica kakav će rezultat biti, meni lično ništa posebno. Moje oci su osetljive i ne podnose nadgradnju, ovo je mogla biti odlična zamena, međutim... Da mi se dobro pokazao ovaj metod, verovatno bih redovno radila, ali nije. 😔
2021 04 15
Prezadovoljna, ali samo raditi negde gde rade sa my lamination brendom😊👍🏻 Ostalo nikako, svasta kupuju da prodju jeftinije pa devojke zavrsavaju sa spaljenim trepavicama ili u najboljem slucaju bez efekta. > polovnoinovoo: > Cao devojke, da li je neka imala iskustva sa lash lifting- om i znate li ko to dobro radi u Beogradu?
2021 04 15
Pozdrav. ja sam radila lash lift i zadovoljna sam, ovih dana cu ponovo :) Meni se vidi efekat, inace imam svetle trepavice i ravne, pa ih ovo uvije i ofarba tako da izgleda kao da imam maskaru.
2021 04 15
Odlično je ako imaš duge trepavice. Dosta zavisi od tvojih prirodnih trepavica, neće da izgleda lepo ako su kratke ili retke. Drugarica koja radi svilene kaže da je lash lift lagan, tako da možeš da odeš u bilo koji proveren salon. Kad kažem proveren, mislim da koriste kvalitetne preparate.
2021 04 15
> sss_shop: > Prezadovoljna, ali samo raditi negde gde rade sa my lamination brendom😊👍🏻 Ostalo nikako, svasta kupuju da prodju jeftinije pa devojke zavrsavaju sa spaljenim trepavicama ili u najboljem slucaju bez efekta. > polovnoinovoo: > > Cao devojke, da li je neka imala iskustva sa lash lifting- om i znate li ko to dobro radi u Beogradu? Da li bi mogla da mi posaljes u inbox mesto gde ides da radis i slike kako je ispalo? Ja sam isla pre Nove godine, 2 sata sam bila u salonu da bih izasla bez ikakvog efekta. Kada sam se zalila devojci da mi nista nije uspelo. Pritom nosim naocare koje nisam imala tada kod sebe i nisam reagovala odmah po zavrsenom tretmanu ponudila mi je da dodjem ponovo. Nakon drugih 2 sata, rezultat je opet izostao. Tipa mozda minimalno su mi se uvile trepavice samo na jednom oku. Ona me je pustia iz salona sa tako uvijenim jednim okom. Jedva sam cekala da prodje efekat. Na sve ovo njen glavni izgovor je bio da ja imam problem sa hormonima i da mi se zato ne uvijaju trepavice kao kod drugih devojaka. Pritom sam zdravstveni radnik, i nemam nikakve probleme hormonalne prirode. Bilo mi je urnebesno da tvrdi ovo. Gde hormoni nemaju veze sa time sto mi nije uvila trepavice. xDDDD :D :D :D Sve u svemu u potrazi sam za nekim ko ume da uradi kvalitetan lash lift. Pomagajte <3
2021 04 15
Ja sam se razocarala. Nisam videla bas nikakav rezultat. Jedino kad sam stavila maskaru delovale su duze. Ne znam koliko kosta kod drugih, ja sam platila 1500din i to su za mene bile bacene pare 😂
2021 04 17