Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Slanje nameštaja kurirskim službama ?

Da li neko ima iskustva u slanju nameštaja kurirskim služama i kojim? Konkretno treba mi slanje 6 stolica ?
2021 04 15
Aks. Ja sam krupnije komade slala Aksom. Pozovete njihov call centar i prijavite da imate posiljku. Pitace Vas za tezinu i dimenzije, da bi znali koje vozilo da posalju da je preuzme. 🙂
2021 04 15
> NShibridi: > Aks. Ja sam krupnije komade slala Aksom. Pozovete njihov call centar i prijavite da imate posiljku. Pitace Vas za tezinu i dimenzije, da bi znali koje vozilo da posalju da je preuzme. 🙂 Hvala , pitaću 😊
2021 04 16
> donna794: > > NShibridi: > > Aks. Ja sam krupnije komade slala Aksom. Pozovete njihov call centar i prijavite da imate posiljku. Pitace Vas za tezinu i dimenzije, da bi znali koje vozilo da posalju da je preuzme. 🙂 > Hvala , pitaću 😊 Da li biste mi javili ako prihvate slanje? Nama nisu prihvatali krevet easklopljen ceo za slanje, nijedna brza posta.... A sada bismo opet kupili krevet 🙈
2021 04 16
Uh..To je radio AKS,mislim sa su i oni prestali i to vec neko duze vreme..Jedino ako su u medjuvremenu poceli opet.Rojalom sam slala neki auto za decu,ne znam da li oni rade.Mada sa njima nisam bas odusevljena.
2021 04 16
> makilis: > > donna794: > > > NShibridi: > > > Aks. Ja sam krupnije komade slala Aksom. Pozovete njihov call centar i prijavite da imate posiljku. Pitace Vas za tezinu i dimenzije, da bi znali koje vozilo da posalju da je preuzme. 🙂 > > Hvala , pitaću 😊 > Da li biste mi javili ako prihvate slanje? > Nama nisu prihvatali krevet easklopljen ceo za slanje, nijedna brza posta.... > A sada bismo opet kupili krevet 🙈 Naravno, javljam😊
2021 04 16
Royal mislim da vise ne radi....
2021 04 16
Nece ni jedna kurirska sluzba da nosi ...ja sam htela da posaljem mikrotalasnu ...ona nije ni teska ni velika ...nece prosto nece da tegle Jedino ako neko nekog poznaje od tih momaka pa da vam ucine ...
2021 04 16
Ja mislim da su ukinuli iz nekog razloga,..Svi su to radili sem postexpresa,jer su imali velike kombije...Medjutim vise ne, koliko znam..I mene zanima ako neka radi.
2021 04 16
Prosle godine sam slala velika, teska decija kolica Bex kurirskom sluzbom. Ne znam da li jos uvek prihvataju vece posiljke ali na sajtu pise do 50kg.
2021 04 17