Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ten i suncanje

Devojke aristokratskog tena 😄 Kako pripremate svoj ten za leto, da lakse pocrnite? Kako sto lakse dobijete boju?
2021 04 16
Ja vala nikako 😂 Prihvatila sam svoju belinu, i ne trudim se više da crnim odavno, uvek izgorim i mrzim taj osecaj a i kratko mi traje boja pa mi je žao da maltretiram kožu 😅
2021 04 16
Meni je Debela Devojka proslo leto dala jedan fantastican savet, a to je mazanje margarinom. Posto sam bila na vikendici kod svekijevaca, bilo me je bas briga sto mirisem na Dijamant, a pocrvenela sam ludacki! (Ne izgorela, nego uvek prvo pocrvenim pa predje u boju) Samo pazite jer bas przi, ne na najjace sunce, i morate da imate bar neku podlogu sto se boje tice. Ja sam bleda kao Mortisa Adams, pila sam i tablete, mazala maslinovo/orahovo/sargarepa ulje, ma nista kao margarin 😁 Jos jednom hvala DD sto ni ovog leta necu biti duh 😂
2021 04 16
Ja sam margarinom probala al na moj pigment ni to ne deluje 🤔 Ako neko zna jos neki savet rado bih pokusala 😌
2021 04 16
Solar beta karoten kapsule su po meni najbolja zaštita.. Štite od štetnog delovanja uv zraka sunca, imaju A vitamin i povećavaju količinu pigmenta... Ja sa njima ne crvenim nego odmah počinjem da crnim..
2021 04 16
Oooo Ivana bas mi je krivo, ja sam mislila da ne moze da omane. 😶
2021 04 16
To za margarin sam cula, nesto mi zvucalo kao przenje.. Znaci ne budes od toga zapaljena nego dobijes lepu boju ipak? Ja inace ako ne stavim puder/rumenilo ljudi me pitaju jesam li bolesna 😂 Mozda bi mogla te solgar, nece skoditi..
2021 04 16
> TinaKris: > Oooo Ivana bas mi je krivo, ja sam mislila da ne moze da omane. 😶 A omanulo i to bas ... em sam se na moru mazala 🙈
2021 04 16
Dok sam bila mlađa išla bih u MegaSun jedno deset puta u stojeći. Nikada ne bih izgorela na moru i lepo bih pocrnela. Faktor za jako sunce a za blago Carroten ulje. Sada sa dvoje dece nema šanse ni da pocrvenim, ni da nešto ekstra pocrnim, sklanjam se sa sunca plus mažem faktore 50 x-)
2021 04 16
Ja sam se oprostila od sunčanja, to malo tena što dobijem se spere nakon dva pranja. ,:) Šalu na stranu devojke, ako imate svetliji ten nemojte se ni truditi. Pogotovo devojke sa mladežima. Velike su promene u sunčevom zračenju nekada i danas. Dermatolog mi je preporučila spf50, šešir i vrlo malo boravka na suncu.
2021 04 17
A, valjda ce nekad biti u modi i beli ten 🤣 Na primer, azijatkinje obozavaju beo ten, koriste neke izbeljivace, beze od sunca i ostalo.. A mi belkinje volimo da smo preplanule 🧐.. Ja takodje, budem malo crvena i to spadne, opet bela.. Cak ni solarijim ne pomaze
2021 04 17
> <3Suncokret<3: > A, valjda ce nekad biti u modi i beli ten 🤣 > Na primer, azijatkinje obozavaju beo ten, koriste neke izbeljivace, beze od sunca i ostalo.. A mi belkinje volimo da smo preplanule 🧐.. > Ja takodje, budem malo crvena i to spadne, opet bela.. Cak ni solarijim ne pomaze Zato što su pametni... Uopšteno japanska i kineska kultura je zasnovana na nekim vrlo mudrim pravilima ponašanja. Ishrana, način na koji se neguju, prioriteti - sve je podređeno zdravom životu. Vrlo su mladoliki i nizak je stepen gojaznosti kod njih...
2021 04 17
> MissDiva: > > <3Suncokret<3: > > A, valjda ce nekad biti u modi i beli ten 🤣 > > Na primer, azijatkinje obozavaju beo ten, koriste neke izbeljivace, beze od sunca i ostalo.. A mi belkinje volimo da smo preplanule 🧐.. > > Ja takodje, budem malo crvena i to spadne, opet bela.. Cak ni solarijim ne pomaze > Zato što su pametni... Uopšteno japanska i kineska kultura je zasnovana na nekim vrlo mudrim pravilima ponašanja. Ishrana, način na koji se neguju, prioriteti - sve je podređeno zdravom životu. Vrlo su mladoliki i nizak je stepen gojaznosti kod njih... Istina da su mladoliki i da jako paze na ishranu. Ja bas radim sa Azijatima, iskreno mislim da je njihovim zenama imperativ lepote liciti sto vise na belu zenu, pa se trljaju nekim losionima, izbeljivacima cime god... A mi bronzerima, solarijumima 😂
2021 04 17