Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Laserska epilacija. Iskustva?

Pozdrav drage dame 😊 Da li je neka radila lasersku epilaciju? Da li ste zadovoljne sa postignutim efektom ? Imate li neki savet za izbor mesta gde raditi? Ukoliko imate da preporucite neko mesto za lasersku epilaciju, napisite. Lokacije Pancevo i Beograd ❤ Hvala
2021 05 08
Caos, idem na epilaciju noge 4 tretman, intima 3 tretman. Odusevljena sam, noge skoro nemam nista i obrijem tek posle 3 nedelje,to sto kao malo me grebuckaju. Intima mi inace dosta jaca,tako da prepone i sa strane jako su se proredile,ali ide sporije nego na nogama. Ne znam koji laser koristi,ali uopste ne boli. Termin mi gotov za pola sata. Vredi svaki dinar.
2021 05 27
Hvala puno za utiske 😊
2021 06 06
Odradila dva tretmana prepona, uskoro cu treci. Prezadovoljna. Proredile se bas dosta, one sto su jos preostale - ne urastaju. Imala sam problem sa urastanjem dlaka na toj regiji, pa kopanje iglom da ih izvucem, kraste, oziljci… sad vise nista. Da mi novac nije presudan, sprzila bih sve od vrata na dole :))) Nisam iz Bg, ne znam koji je laser u pitanju, samo prenosim svoje utiske. Vredi svake pare.
2021 06 13