Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Pomoc oko usisivaca

Da li neko ima ovaj usisavac i kakva su iskustva? https://www.winwin.rs/kuca-i-stan/mali-kucni-aparati/usisivaci-parocistaci/stapni-usisivac-gorenje-svc216fmlw-160156.html
2021 05 21
Znam za Viledu parocistac da je super, verujem da je su svi dobri, svakako mnogo bolji od usisivaca pa i od onih na vodu, ko nema tepihe odlicna stvar i jako dobra dezinfekcija.
2021 05 22
Nemam tepihe, mali stan 40-ak kvadrata tako da mislim da ce biti dobar> makilis: > Znam za Viledu parocistac da je super, verujem da je su svi dobri, svakako mnogo bolji od usisivaca pa i od onih na vodu, ko nema tepihe odlicna stvar i jako dobra dezinfekcija.
2021 05 22
Gorenje je loše, otkad su ga otkupili kinezi. Karcher, Philips.
2021 05 24
Moje iskustvo a i sire familije je jako lose sa Gorenje aparatma/proizvodima.
2021 05 24
I ja sam čula da je gorenje sada loseg kvaliteta, takodje sam u potrazi za stapnim usisivacem da je kvalitetan i jeftin. Za sada su mi svi preskupi. Imalo jedno vreme u lidl čula sam pozitivne utiske za njega,ali već duže vreme ga nema. Svakako ne treba kupovati dva u jedan jer su slabi.
2021 05 25
Hvala. Ja sam porucila ovaj pa cemo videti, imaju 14 dana za raskid u slucaju da je slab vraticu ga. Realno povukla me je akcija, opet racunam 20000 za usisivac nije malo> Zoran2: > I ja sam čula da je gorenje sada loseg kvaliteta, takodje sam u potrazi za stapnim usisivacem da je kvalitetan i jeftin. Za sada su mi svi preskupi. Imalo jedno vreme u lidl čula sam pozitivne utiske za njega,ali već duže vreme ga nema. Svakako ne treba kupovati dva u jedan jer su slabi.
2021 05 25
> MilicaIlic1990: > Hvala. Ja sam porucila ovaj pa cemo videti, imaju 14 dana za raskid u slucaju da je slab vraticu ga. > Realno povukla me je akcija, opet racunam 20000 za usisivac nije malo> Zoran2: > > I ja sam čula da je gorenje sada loseg kvaliteta, takodje sam u potrazi za stapnim usisivacem da je kvalitetan i jeftin. Za sada su mi svi preskupi. Imalo jedno vreme u lidl čula sam pozitivne utiske za njega,ali već duže vreme ga nema. Svakako ne treba kupovati dva u jedan jer su slabi. To da, javi baš me interesuje kakav je.😊
2021 05 26
Ja imam Bosch sa posudom.Nije stapni,ali je mali i tih,a usisava ludacki dobro...ja imam cupav tepih u sobi i odlicno ga usisa.Probala sam i auto da usisavam,bude bas super...posuda se lako prazni i filteri i sve ostalo je perivo.
2021 05 26
> DragoslavaCiric: > Moje iskustvo a i sire familije je jako lose sa Gorenje aparatma/proizvodima. Bas naprotiv, moj dever uzeo skoro masinu za pranje vesa marke Gorenje i bas smo zadovoljni. Mozda zavisi o kom uredjaju je rec.
2021 05 30
> KristinaCa12: > Ja imam Bosch sa posudom.Nije stapni,ali je mali i tih,a usisava ludacki dobro...ja imam cupav tepih u sobi i odlicno ga usisa.Probala sam i auto da usisavam,bude bas super...posuda se lako prazni i filteri i sve ostalo je perivo. Moze broj model(sifra)?
2022 03 09