Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi Nedozvoljeni predmeti i lista odgovora na Česta pitanja

Ovo je sve za minut mog vremena pronadjeno i to sve na naslovnoj bez pomuke i azurnosti. Eto korisnog posla za admine.
2021 09 25
Koje objasnjenje moze da postoji ..ovo je samo jedan od mnogobrojnih primera -admin koji prati ove profile sigurno vidi da su na tom profilu sve slike sa interneta - bez ikakve opomene il negativne ocene kod clanice -a nije jedna slika vec ceo profil sa takvim slikama ?! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/01346e82623b2cc8b24804f24d4e6f48.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/11718405134a895887e9936a84fcc99f.jpg)
2021 09 27
Pitanje: da li je izvodljivo da napravite notifikaciju koja bi pokazivala kada dobijemo poruku? Verujem da bi svima mnogo znacilo! Kada ocekujem neki odgovor, po 20 puta dnevno ulazim u poruke. Mnogo puta se desilo da i ja, a i clan kome sam poslala poruku, danima ne otvara poruke, jer nema obavestenja...
2021 10 07
Dobar dan Zanima me, s obzirom da je zabranjena prodaja kopija na profilu… Ako se ne navede da je kopija,onda to nije kopija? Zar to onda nije -lazan tj netacan opis predmeta? Profili clanica sa mnogo pratioca i utisaka uredno stavljaju slike sa interneta(sto ne smatram losim,cak sta vise mislim da zbog neke cene u prodavnici I kako predmet stoji,I treba da se ubaci sa slikama koje su uzivo slikane )…samo mislim da ako ne moze SLIKA SA INTERNETA,onda neka to bude za sve clanove jednako i vazece. Da li za profile koji su blokirani zbog “nepostovanja “ pravila sajta postoji mogucnosti da budu odblokirani i kako je to moguce ? I mislim da je mnogo bitnije da je odnos kupac -prodavac korektan i obratno…I da clanice dobiju ono sto naruce nego nacin slikanja i postavka predmeta. I da treba prevarante pohvatati i blokirati. Sta znaci komercijalna prodaja? Bar 10 profila ovde znam koji je prodaju svoje predmete…I nove I polovne…neki cak i u serijama I bojama… Hvala na odgovoru, pozdrav
2021 10 08
I jos nesto da dodam…meni je blokiran profil sa oko 800 pozitivnih , nikad mi se nije desilo da paket ne preuzmem, uvek svi koji su kupovali bili prezadovoljni a od vas 3 negativne. Zaista ne razumem.
2021 10 08
Pozdrav, pokusala sam da postavim haljinu za prodaju ali se objava konstantno brise. Pravila nisu prekrsrna, slike su moje, lična prodaja. Molim za pomoć u čemu je problem?
2022 04 09
Gomila nepravilnosti i nelogicnosti od strane administacije. ISTA PRAVILA NE VAZE SA SVE,to mozemo da vidimo iz dana u dan. Moj primer,prodaja parfema i dekantovanje.Meni se oglasi za dekantovanje brisu konstantno a drugim clanovima ne. To tako ne moze .
2022 04 14
Ne razumem zašto su mi obrisani predmeti koji ne krše nijedno pravilo? Košulja i pantalone, sve moje slike i po jedna poslednja sa neta na kojima se vidi kako stoji? Jel više ni to ne može? Ja ne vidim više razlog postojanja ovog sajta. Preznojim se dok postavim predmete, sajt baguje, i onda mi samo random obrišu oglase
2022 09 04
> Bobin_plakar: > Ne razumem zašto su mi obrisani predmeti koji ne krše nijedno pravilo? Košulja i pantalone, sve moje slike i po jedna poslednja sa neta na kojima se vidi kako stoji? Jel više ni to ne može? Ja ne vidim više razlog postojanja ovog sajta. Preznojim se dok postavim predmete, sajt baguje, i onda mi samo random obrišu oglase Ne moze vise tako, ja sam isto sad u poslednjoj turi oglasa izbacila po jednu sa neta i odmah su mi bile obrisane :(
2022 09 05
> LeMale: > Gomila nepravilnosti i nelogicnosti od strane administacije. > ISTA PRAVILA NE VAZE SA SVE,to mozemo da vidimo iz dana u dan. > Moj primer,prodaja parfema i dekantovanje.Meni se oglasi za dekantovanje brisu konstantno a drugim clanovima ne. > To tako ne moze . Може им се, јбг.
2023 05 26
Posto vam u nedozvoljenim predmetima stoji da su zabranjene vulgarne slike a samo moje dete je juce bar na 5-6 takvih naislo bas me interesuje da mi objasnite zasto njih niste obrisali? Ali zato uredno brisete moj oglas za parfem. Original parfem,slike licno moje,kod slikan,nema kolaznih slika,parfem malo koriscen u skladu sa time odabrana i opcija o stanju predmeta,cena uredno stoji. I vi opet brisete. Ali zato skoro pa gole gu..ce stoje na sajtu uredno
2023 06 19
Ostavljam komentar ovde, u poslednje vreme sam pocela da kacim malo vise oglasa, uglavnom sam do sada kupovala a sada prodajem. Kacim skoro sve stvari koje sam ovde kupila, sa nazivom koji je bio i ovde i ranije. Mislim da se admin nameracio na moj profil i konstantno mi brise oglase, uglavnom su u pitanju Monine haljine koje su malo skuplje. Zaista previse pravila koje mi salje u inbox tako da razmisljam da se preselim na sve druge sajtove posle godina kupoprodaje ovde :(
2023 09 09
Admine, postavljacu teme, hoces li dati odgovore ljudima koji ti pisu? Jesi li admin ili nisi? Na sta lici ovo selektivno primenjivanje pravila? Ili primenjuj pravila prema svima jednako, ili prestani da maltretiras ljude, posebno ljude koji se ne bave komerijalnom prodajom. Admini, vi ne mozete ili ne zelite da se izborite sa komercijalnom prodajom na MK - ok, vas izbor. Ali prestanite sa selektivnim brisanjem. To je odvratno, bezobrazno i jadno. Moje pitanje: da li se mogu odvojeno prodavati manje bocice parfema iz tzv. Discovery setova? Dakle, u setu ima npr. 5 bocica. Batch code je naveden samo na kutiji, nije naveden na flasicama. Zasto pitam? Zato sto ste jednoj clanici izbrisali oglas za prodaju celog discovery seta parfema (cak ih nije ni prodavala odvojeno), a drugoj je dozvoljeno da prodaje parfeme iz discovery seta po komadu, iako bocice na sebi nemaju batch. Pa je l' to moze ili ne moze? Meni je logicno da moze. Ali u tom slucaju TREBA DA MOZE ZA SVAKOG CLANA.
2023 09 10
Pozdrav, nova sam na sajtu i nece da mi objavi artikle, ne odgovara sto unosim za materijal, npr.svila,pamuk,isto tako za boju.... Sve prije toga odlicno uneseno. I jos pitanje, da li mogu ja iz Republike Srpske da prodajem ovde, postarina je cca 400din za Srbiju??? Hvala unaprijed na pomoci,nadam se da nisam na pogresnoj temi. LP
2023 10 03
Molim Admina da blokira doticnu.Uzela mi je stvari ,a nista za razmenu poslala nije. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/69b56bbbdf3446d9dc7f458db5a97a9c.jpg)
2023 10 13
1 2 ... 4 5 6 7