Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Stil toliko specifican da se tesko nalaze stvarcice

> DoliBlack: > Daaa... A neki ni ne znaju šta prodaju, pogotovo kad su u pitanju neke kod nas manje poznate marke, pa ne napišu u opisu, a ono retko blago za neke smešne pare. 😁 Ma ne mora da bude neka marka, ali da bude zanimljiv kroj. 😊
2021 06 23
> SvetlanaRadic: > > DoliBlack: > > Daaa... A neki ni ne znaju šta prodaju, pogotovo kad su u pitanju neke kod nas manje poznate marke, pa ne napišu u opisu, a ono retko blago za neke smešne pare. 😁 > I to isto!! Nasla sam skoro Hell Bunny suknjicu za 800 dindzi, verovatno devojka uopste ne zna za taj alternativni brend odece i koliko je skup :') a napisala je samo "buny" za ime brenda, potpuno slucajno sam nasla A mozda ih mrzi da te stvari drze toliko u ormanu, pa daj kol'ko das. :)
2021 06 23
> jacaikaja: > Ja imam problem sa pantalonama, pošto sam niska, a hoću da mi budu do članka, pa su mi mršavi listovi, ne bude mi usko dole, pa neću klasične, nešto bih drugačije, ali u SH radnji se ponekad nešto pojavi da mi bas odgovara. S druge strane, ako nadjem novo, to budu paprene cene i momentalno mi se vise ne svidja toliko 😄 Ako si do 164, doslovno Zara woman kolekciju nadjes na decijem odeljenju :)
2021 08 21
Čoveče, kakva dobra tema! U moru totalnog smeća naiđoh na nešto ovako. Ove "estetike" kako ih naziva generacija Z su otišle predaleko, ali istovremeno mislim da će pomoći u razvoju individualnosti. Ja sam pretraživala onaj Aesthetic Wiki i, dokle god priznajem da mi je sve to zavrtelo mozak, došla sam do toga da sam čudna kombinacija fairy grunge, boho i Y2K. Tu se slažem sa članicom koja je spomenula nošenje obične odeće na neobičan način. Mislim, "šumsko" i futurističko srebrno odjednom? Što da ne.
2021 10 07
> Jaspis: > > SvetlanaRadic: > > > DoliBlack: > > > Daaa... A neki ni ne znaju šta prodaju, pogotovo kad su u pitanju neke kod nas manje poznate marke, pa ne napišu u opisu, a ono retko blago za neke smešne pare. 😁 > > I to isto!! Nasla sam skoro Hell Bunny suknjicu za 800 dindzi, verovatno devojka uopste ne zna za taj alternativni brend odece i koliko je skup :') a napisala je samo "buny" za ime brenda, potpuno slucajno sam nasla > A mozda ih mrzi da te stvari drze toliko u ormanu, pa daj kol'ko das. :) Radim ovo sa predmetima koji se najviše uklapaju u ove nedefinisane i nadasve DOSADNE stilove prethodne decenije, a oni su nažalost na ovom sajtu popularni i onda neko pomisli da mu prodajem bofl robu. Ono, ne, ne, ne i ne! Prodajem ti jer se u tome osećam kao da sam uniformisana, ne stoji mi, a hoću da se otarasim toga i fokusiram na ono lepše.
2021 10 07
1 2 3