Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

KOMERCIJALNA PRODAJA???

Meni, izmedju ostalog, dve komsinica koje su dobrostojece poklanjaju mnogoooo garderobe non stop, sve sto mi nije taman ili mi ne odgovara, ja prodam. U pitanju je velika kolicina garderobe. Eto, i ja ostvarujem profit, citavih mozda 3000 mesecno 😂😂😂 koje opet potrosim na sajtu uglavnom. Novo ni ne kupujem godinama. U TC ne znam kad sam usla, ao ne idem u mek😂
2021 06 16
Eto DD, ti si preprodavac, druga, treća ruka, a to spada i u komercijalnu prodaju, jer imaš različite velicine i puno garderobe, plus za taj profit ne plaćaš porez 😂 Obogatićes se ovde na sajtu, još i javno priznaješ poreklo robe i zaradu (bices linčovana), pored ostalih koji prodaju isključivo ono što su kupili novo u radnji za 3000, pa prodaju za 300 😂😂
2021 06 17
Moja svekrva ima neku drugaricu isto baba.Zena u penziji,dosadno joj...Ceo komsiluk i okruzenje joj donosi garderobu da proda.Ne znam tacno na kom sajtu prodaje.Zena nije materijalno ugrozena ali joj je to zanimacija.Ona odusevljeno to slika,sve ispegla..Cerka prevrce ocima kada dodje kod nje,ono samo garderoba,kupila lutku ,:) Nasla zanimaciju,uziva.Hocu da kazem da zaista nije merilo ako neko ima puno stvari u razlicitim brojevima
2021 06 17
Ja prva imam tonu garderobe i obuće u kući. Kad bih otvarala SH, ne bi trebalo ništa da nabavljam za prvo vreme. Pričala sam sa komsinicom da organizujemo *garage sale*
2021 06 17
> jacaikaja: > Ja prva imam tonu garderobe i obuće u kući. Kad bih otvarala SH, ne bi trebalo ništa da nabavljam za prvo vreme. Pričala sam sa komsinicom da organizujemo *garage sale* Odlicna ideja! I ja bih to radila ali nemam ni garazu ni dvoriste, imam samo unutrasnjost bloka ali sam nova, ne poznajem bas toliko dobro komsije ne znam kome bi se to svidelo :')
2021 06 17
Malo me blam da budem sama u tome, zato potpaljujem komšiluk 😅 U zgradi možda može *Fashion room* na par dana.. samo ne znam hoće li inspekcija da nam upadne.. Verovatno može i to da se dogodi
2021 06 17
Sve se slazem ali koliko sam razumela to nije dozvoljeno... > Debela_devojka: > > MarijaRavilic: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/444efe923379599a9ac58bf417a0066b.jpg) > > Preko 700 pozitivnih 😳 > Devojka radi uvoznu, polovnu garderobu i to radi jako dobro, kupujem redovno od nje. Odeca joj je perfektna, cene i vise nego prihvatljiv, da ne pricam o obuci za decu. Ja bih pre eliminisala one koji prodaju SVOJU garderobu iz 2006te po astronomskim cenama, nego nekog ko prodaje odlicnu polovnu garderobu za sitne pare. Kad bi se svi ti preprodavci iz dzakova sklonili, nista ne bi bilo na sajtu jeftinije od 1000 din, cast izuzecima.
2021 06 18
@Marija..Mislim da se pod komercijalna prodaja, ovde, vode nove stvari u vise brojeva.Naravno komercijalna prodaja moze da bude sirok pojam ali na MK mislim da je ovo sto sam napisala
2021 06 18
> ZeljkaRaskovic: > Drage članice, > Kako razumete sintagmu "komercijalna prodaja"? Šta ona tačno,po vama,obuhvata? Pitanja nisu postavljena da proveravaju vaše "poznavanje materije", već zbog davanja negativnih ocena pojedinim članicama od strane admina. Meni nije jasno zasto dobijam treci po redu negativan utisak od admina a devojkama koje prodaju nakit,parfeme i garderobu u svim velicinima ne? Prodajem dve,tri nove haljine u jednoj velicini i to je komercijalna prodaja? Imam deset stvari na profilu i svaki put kad nesto objavim istog momenta bude obrisano. Npr kolaz slike mi nisu brisali mesec dana i onda odjednom je problem. Ne mozete da menjate pravila iz dana u dan to tako ne funcionise. Pravila treba da vaze za sve isto
2021 06 20
1 2