Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Zašto su admini odlepili odjednom?

Može li neko da mi objasni, stvari sa tačnim tagovima, mojim ličnim slikama, predmeti koji su bez IKAKVIH problema stajali na sajtu ranije sada obrisane?? Već su mi jednom brisali stvari bez ikakvog povoda, te stvari koje su sad obrisane nisu obrisali taj prvi put, ja ne znam čime se drogiraju ljudi koji rade kao admini. Pritom nemam bog zna koliko stvari, tako da ništa nisu "promašili" sigurno. Ovo je već drugi put da odustajem od sajta jer je potpuni haos i krš gde god da se okreneš i na svakom mogućem nivou. PS: Znate li za neke alternative ovom mestu? Već sam na KupujemProdajem.com ali me zanima još predloga. Hvala!
2021 07 19
Najbolje da pošaljete mail ili poruku direktno adminu, možda dobijete neko objašnjenje zašto vam se brišu predmeti. Ja kačim na Limundo, takođe na KP. Probala sam na Ropitu, ali tamo se baš ništa ne dešava.
2021 07 19
> IvanaIva7: > Najbolje da pošaljete mail ili poruku direktno adminu, možda dobijete neko objašnjenje zašto vam se brišu predmeti. > Ja kačim na Limundo, takođe na KP. Probala sam na Ropitu, ali tamo se baš ništa ne dešava. Slala sam poruku, ali verujte mi da sam izgubila strpljenje jer smo već imali sličnu situaciju, prvi put odgovor je bio u fazonu ne znamo i nije nas briga/probajte kod drugog admina, ni on kao ne zna, i tako su me vrteli u krug kao budalu. Ne znam kakav pik imaju, ali ovo je stvarno apsurdno šta se dešava. Ovaj sajt se svakako raspada i umire već godinama, tako da mi je ovo definitivno pokazatelj da ne gubim vreme i da ga konačno batalim. Čula sam za Limundo da je dobar, tako da ću definitivno probati i tamo. Hvala!
2021 07 19
Brišu selektivno, meni su nove oglase, napisane po pravilima, obrisali.
2021 07 19
Ja sam taman planirala da se vratim na sajt, ali po svemu sudeći bolje je da odustanem pre nego što izgubim živce 😂 Ovaj sajt ionako gubi svaki smisao. Jako sam volela ovaj sajt i dugo ga koristila pre korone, prestala sam jer nisam želela da se guram u pošti i smatram sa poštarima kod kuće dok radim i taman sam sada mislila da se vratim a ono... Nova pravila...
2021 07 19
> Murderdolly: > Može li neko da mi objasni, stvari sa tačnim tagovima, mojim ličnim slikama, predmeti koji su bez IKAKVIH problema stajali na sajtu ranije sada obrisane?? Već su mi jednom brisali stvari bez ikakvog povoda, te stvari koje su sad obrisane nisu obrisali taj prvi put, ja ne znam čime se drogiraju ljudi koji rade kao admini. Pritom nemam bog zna koliko stvari, tako da ništa nisu "promašili" sigurno. > Ovo je već drugi put da odustajem od sajta jer je potpuni haos i krš gde god da se okreneš i na svakom mogućem nivou. > PS: Znate li za neke alternative ovom mestu? Već sam na KupujemProdajem.com ali me zanima još predloga. Hvala! Skinuto mi je 10 predmeta,sve su moje slike,nijedan kolaž, nijedna slika sa neta , nijedan lažni tag niti bilo koje pravilo prekršeno, stvarno ne razumem i to su mi sve predmeti čekirani pod omiljeno ,stvarno ne razumem.
2021 07 21
> Murderdolly: > > IvanaIva7: > > Najbolje da pošaljete mail ili poruku direktno adminu, možda dobijete neko objašnjenje zašto vam se brišu predmeti. > > Ja kačim na Limundo, takođe na KP. Probala sam na Ropitu, ali tamo se baš ništa ne dešava. > Slala sam poruku, ali verujte mi da sam izgubila strpljenje jer smo već imali sličnu situaciju, prvi put odgovor je bio u fazonu ne znamo i nije nas briga/probajte kod drugog admina, ni on kao ne zna, i tako su me vrteli u krug kao budalu. Ne znam kakav pik imaju, ali ovo je stvarno apsurdno šta se dešava. Ovaj sajt se svakako raspada i umire već godinama, tako da mi je ovo definitivno pokazatelj da ne gubim vreme i da ga konačno batalim. Čula sam za Limundo da je dobar, tako da ću definitivno probati i tamo. Hvala! I ja odustajem još uplatila ovih dana da se reklamiram,isto već treći put to rade,neću da trošim svoje vreme .
2021 07 21
Slazem se: raspad sajta. Em deo novih pravila potpuno nebulozan, em se admini vode tim kljakavim pravilima vrlo selektivno. Administracija bilo kog sajta valjda tezi da se poboljsa funkcionisanje sajta, a ovde totalno suprotno. Ne kapiram.
2021 07 21
Isto i meni obrisase dva puta bez razloga. Uzas.
2021 07 21
Danas mi izbrisali kompletnu ponudu. Poremecenim stvorovima ne treba davati poziciju administratora. Ovo je ocigledno neko tesko poremecen i iskompleksiran. Bilo bi lepo da se javi, da znamo ko je jadnik/jadnica.
2021 07 26
Društvo, pišem sa drugog naloga, blokirali su me na MDolly. Bilo bi dobro da pišete svoja iskustva i ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/571097/admini-su-poceli-da-blokiraju-ljude-koji-se-zale-na-rad-sajta?page=0&dt=1627736344489#tm-topic-message-undefined
2021 07 31