Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje oglasa?

Zbog čega mi admin stalno briše oglase? Ako se već obrise više puta, zar ne može i da se upozori koji je razlog? Okacila sam torbu, slike su moje, osim jedne sa oficijalnog sajta, cena je u dinarima, nema lažnih tagova. Isto i za parfem, slikala sam i bar kod i ponovo mi je obrisan. I prosto ne razumem u čemu je problem. Pritom mnogi nepropisno postavljeni oglasi stoje nedeljama. Ako moze neko da mi skrene pažnju gde grešim. Hvala unapred.
2021 07 30
Slike sa interneta su totalno zabranjene, a za parfeme to jos uvek niko nije razresio misteriju u cemu je problem. I da, mnoooogo drugih nedozvoljenih oglasa stoji na sajtu
2021 07 30
Pomoc. Meni se brisu oglasi koje postavljam vec treci put. U cemu je problem. Moje stvari su licno.
2021 07 30
> danijelladaca3: > Pomoc. Meni se brisu oglasi koje postavljam vec treci put. U cemu je problem. Moje stvari su licno. Objasnila je već Svetlana, ali evo i nacrtano 🤓: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f528659f5775c7c203ae9759f63d4407.jpg)
2021 07 30
Ваш највећи проблем је што ништа не читате; ни опис предмета, ни опис профила, него се само залепите за слику и постављате питања нпр. колика је дужина рукава, а у опису предмета све лепо пише, или тражите да вам шаље поузећем, а у опису профила пише; да шаље тек након уплате. И онда се жалите што неће да вам одговори. Е сад се спроводе правила, која никако да прочитате. Још су админи и благи. Немојте се угледати на друге : како она може а ја не могу? Има више разлога за то; а ви се потрудите да ваш профил буде исправан. Читајте све, тако се избегавају многе непријатне ситуације. Не односи се конкретно на чланице у овој теми, него на све. :)
2021 07 30
Hvala mnogo na pomoći. 😊 Nisam znala da su pravila promenjena. Ranije je bilo dozvoljeno da se postavi jedna slika sa interneta, a ostale da budu naše, ili da se napravi kolaž. Ne vidim razlog da nekome oglas koji je neispravan stoji mesecima, a nekome bude obrisan u roku od dva dana. Ako pravila postoje onda su jednaka za sve. I nijedan argument me nece ubediti u suprotno. 😊
2021 07 31
> Madeleine: > Ваш највећи проблем је што ништа не читате; ни опис предмета, ни опис профила, него се само залепите за слику и постављате питања нпр. колика је дужина рукава, а у опису предмета све лепо пише, или тражите да вам шаље поузећем, а у опису профила пише; да шаље тек након уплате. И онда се жалите што неће да вам одговори. > Е сад се спроводе правила, која никако да прочитате. Још су админи и благи. Немојте се угледати на друге : како она може а ја не могу? Има више разлога за то; а ви се потрудите да ваш профил буде исправан. > Читајте све, тако се избегавају многе непријатне ситуације. > Не односи се конкретно на чланице у овој теми, него на све. :) Amin za ovo! Samo dodajem da osim opisa na profilu članica i opisa samih predmeta treba pogledati i kada je poslednji put bio aktivan i time bi se izbegle mnoge "ne odgovara mi" situacije ili ljutite poruke kakve stižu ako ste neko vreme na putu, u procesu selidbe, privatnim/poslovnim obavezama ili prosto imate tehničke poteškoće u pristupu sajtu i/ili profilu/porukama što nije retkost.
2021 07 31
To da se nekima brišu oglasi, koji nisu postavljeni po novim pravilima sajta, a drugima ne, jeste tačno. Kontraargument jeste da ima veoma mnogo oglasa, ali meni uvek upada u oči to što oglasi, koji se svima nama stalno vrte pred očima, jer su na najistaknutijem mestu, uglavnom nisu postavljeni po pravilima ovog besplatnog sajta, što bi moglo opravdano da zbuni nove članice. Takođe, drugi veliki propust je to što teme na forumu, koje su se odnosile na stara pravila, a nisu u skladu sa novim pravilima, još uvek nisu obrisane.
2021 07 31
Купо-продајни сајтови су далеко од виртуелног света. Фотографије представљају стварне предмете, купци и продавци су стварни (живи) људи; а и новац је стваран. Ако ово видите као видео игрицу, онда сте у великом проблему. П.С. Све је виртуелно све док се, разјарени купац (после 300 км вожње), не појави испред ваших врата; е, то је сурово реално.
2021 08 01
Evo da se oglasim i ja. Meni se isto desilo da mi vec 3. put brisu neke oglase. Konkretno u pitanju je pena za umivanje lica i neki nakit i sminka. Slike su iskljucivo moje, predmeti nisu nedozvoljeni, tagovi su ispravni i ne znam o cemu je rec. Jako me nervira to, obratila sam se adminima pa cemo videti sta je
2021 08 04