Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja na kupujem/prodajem?

Jel prodajete tamo stvari, kako tamo ide prodaja?
2021 07 31
Ja prodajem na kp tamo uglavnom kupuju muskarci svojim devojkama ali uvek su ovakva pitanja "jel odgovara mackici 57kg visina 163cm sportske gradje ?" znaci uvek pitaju da li je kratko da se njihovim "mackama'' vidi dupe i da li bi odgovaralo devojci sa toliko i toliko kg znaci haos xD ja im uvek napisem imate mere pa vidite po njima xD Naidje nekad i neko zensko ali zene ili kupe vise stvari odjednom ili pitaju jel dostupno i ne jave se vise x-)
2021 07 31
Da, meni tamo bolje idu muske stvari, iako njih nemam puno Zenske slabo, mozda sam imala 3 prodaje od otvaranja naloga, a mrzi me da obnavljam kad isteknu oglasi posle 30 dana Mada mislim da je sada svuda riknjavela :')
2021 07 31
A mozda neki drugi sajt? Napravila sam nalog na limundu ali se nisam nesto snasla tamo😕
2021 07 31
Limundo su sad promenili i uopste mi se ne svidja, vise mi se stari svidjao sad sto kazes ne mogu da se snadjem >.> Imas lalafo ali tamo tek ne mozes da se snadjes proda se nesto jednom godisnje i tamo moras da trazis uplatu pre slanja jer je pun sajt prevaranata i to ti je to sto se sajtova tice, mozda da probas instagram, face ....
2021 07 31
> bloodytears: > Limundo su sad promenili i uopste mi se ne svidja, vise mi se stari svidjao sad sto kazes ne mogu da se snadjem >.> > Imas lalafo ali tamo tek ne mozes da se snadjes proda se nesto jednom godisnje i tamo moras da trazis uplatu pre slanja jer je pun sajt prevaranata i to ti je to sto se sajtova tice, mozda da probas instagram, face .... ISTO, meni je limundo sada OCAJAN, nepregledan, ma uzaaaas Ne znam za druge sajtove, ova 4 su glavna i najsigurnija, ja lna alafo ne bih ni pokusavala zbog prevaranata Sto se instagrama tice, ja ga imam i ranije mi je islo super, medjutim sad je tamo isto katastrofa, previse naloga ima mnogo je velika konkurencija...
2021 07 31
Bezveze.. nije ovde tako lose ali sam mislila da probam jos negde
2021 07 31
> MarijaRavilic: > Jel prodajete tamo stvari, kako tamo ide prodaja? Ništa posebno, javi se ponekad neko, ali stalno moraju da se obnavljaju oglasi, a previše ih imam, pa me mrzi.
2021 07 31
Svi se zale na sajt a ovde jos ispade i najbolje> DoliBlack: > > MarijaRavilic: > > Jel prodajete tamo stvari, kako tamo ide prodaja? > Ništa posebno, javi se ponekad neko, ali stalno moraju da se obnavljaju oglasi, a previše ih imam, pa me mrzi.
2021 07 31
> MarijaRavilic: > Svi se zale na sajt a ovde jos ispade i najbolje> Meni svakako kupovina ovde ide najbolje ,:)
2021 07 31
Mislila sam da sam jedina kojoj je novi Limundo uzas.
2021 07 31
> MarijaRavilic: > Svi se zale na sajt a ovde jos ispade i najbolje> DoliBlack: > > > MarijaRavilic: > > > Jel prodajete tamo stvari, kako tamo ide prodaja? > > Ništa posebno, javi se ponekad neko, ali stalno moraju da se obnavljaju oglasi, a previše ih imam, pa me mrzi. Realno, sajt čine članice, znači od opšte atmosfere i korektnosti članica zavisi prodaja. Naravno da odustaju od kupovine kad ima dosta prevara, ali za to nije kriv sajt nego članice. I na drugim sajtovima svega ima... Svakom sajtu se može naći zamerka, pa sad kome gde više odgovara...
2021 08 01
> Esprit21: > Mislila sam da sam jedina kojoj je novi Limundo uzas. I meni je potpuno nepregledan, ređe i ulazim tamo, jedino što je dobro, što su u pretragu ubacili i predmete sa kupinda, pa nešto što je zapalo u zaborav, može da se prokopa.
2021 08 01
Slazem se👍🏻👍🏻> DoliBlack: > > MarijaRavilic: > > Svi se zale na sajt a ovde jos ispade i najbolje> DoliBlack: > > > > MarijaRavilic: > > > > Jel prodajete tamo stvari, kako tamo ide prodaja? > > > Ništa posebno, javi se ponekad neko, ali stalno moraju da se obnavljaju oglasi, a previše ih imam, pa me mrzi. > Realno, sajt čine članice, znači od opšte atmosfere i korektnosti članica zavisi prodaja. Naravno da odustaju od kupovine kad ima dosta prevara, ali za to nije kriv sajt nego članice. I na drugim sajtovima svega ima... Svakom sajtu se može naći zamerka, pa sad kome gde više odgovara...
2021 08 02