Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Prodati artikli

Da li sam jedina koja misli da bi prodati artikli trebali biti obrisani?
2021 08 20
Ja brišem ali uvek sačekam da kupac javi da li je sve ok, u slučaju vraćanja robe da mi ostane oglas....tako da kod mene par dana stoji prodato.... ;)
2021 08 20
I ja brisem, ali nakon nekoliko dana posle prodaje, cekam da li ce kupac javiti da je sve ok
2021 08 20
Takođe i ja brišem kad mi kupac javi da je sve okej :)
2021 08 20
> jelenauu: > Ja brišem ali uvek sačekam da kupac javi da li je sve ok, u slučaju vraćanja robe da mi ostane oglas....tako da kod mene par dana stoji prodato.... ;) Isto
2021 08 21
Ja uglavnom obrišem oglas čim pošaljem predmet ❤️
2021 08 21
Obavezno obrišem čim mi legne uplata i kupac kaže da je sve okej😊
2021 08 21
Deluje summjivo kada prodavac obrise predmet pre nego stigne kupcu. Ja brisem posle ostavljenih utisaka.Nekad i kasnije od toga.😊
2021 08 21
Brisem sve prodato na sajtu i van sajta, cak i ono sto poklonim ili se predomislim.
2021 08 21
Brisem nakon razmene utisaka. 🌼
2021 08 21
Mislim da bi prodati predmeti trebali ostati na profilu neko vreme. Iz tema možemo zaključiti da dolazi do raznih situacija, od toga da se uvaljuje svašta, do toga da neko kupi predmet nosi i posle mesec dana želi da vrati iz nekog razloga. Smatram da bi predmet trebao biti na profilu neko vreme, kao dokaz, za slučaj da dođe do navedenih situacija. Bilo bi super, kada bi postojala mogućnost za više fotografija, ali to je druga tema. U svakom slučaju ja nikada ne uklanjam predmete sa profila neko vreme, iako do sada nisam imala iskustva tog tipa. Za svaki slučaj.
2021 08 21
Normalno je da ipak par dana nakon saradnje ostane predmet kao “dokaz” jer nikad ne možemo znati šta može da nas zadesi, ugl. ne poznajemo ljude kojima šaljemo. Nekako je meni tako sigurnije Ali ja bih postavila drugo pitanje koje mene muči u poslednje vreme... Da li sam jedina koja misli da bi poklonjeni artikli trebali da se brišu? :') Nedavno sam htela da kupim nešto od jedne devojke koja je poklanjala neku sitnicu (kozmetika je u pitanju) , pa rekoh kad već poklanja hajde da probam možda mi se svidi pa nastavim da kupujem taj proizvod... Kad dobih odgovor da je to odavno poklonjeno, iste sekunde sam odustala i od kupovine Koliko sam se osetila glupo u trenutku ne mogu da opišem. Tražim poklon koji ne postoji, kao budala... A on tu stoji, zbog čega? ,:( Da krasi profil
2021 08 21
Poklonjeno treba brisati, bar ja tako radim , ako neko ostavi trebalo bi da stoji POKLONJENO ,dok se pošiljka ne preuzme, dan dva i to je to
2021 08 21
> jelenauu: > Poklonjeno treba brisati, bar ja tako radim , ako neko ostavi trebalo bi da stoji POKLONJENO ,dok se pošiljka ne preuzme, dan dva i to je to Jeste tako, ali mislim da ne bi vredelo pa i da na svakoj strani ovoj sajta piše pravilo. Ovoj članici čak nije ni bilo označeno kao poklonjeno...
2021 08 22
Za poklone se slažem, nema smisla držati na profilu ako su već poklonjeni. Tako se članovi dovode u zabludu, što je malo bzv.
2021 08 22
1 2