Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Prodati artikli

Ovo za brisanje, meni je clanica uplatila za predmet i ja sam joj poslala i taj isti dan oznacila predmet kao prodat. Posle sat ili dva admin ga je sam obrisao iako je predmet tek poslat, tako da ako predmet ekspresno nestane sa profila ne znaci da ga je prodavac uklonio, vrlo moguce da je admin.
2021 08 22
> Esprit21: > Ovo za brisanje, meni je clanica uplatila za predmet i ja sam joj poslala i taj isti dan oznacila predmet kao prodat. Posle sat ili dva admin ga je sam obrisao iako je predmet tek poslat, tako da ako predmet ekspresno nestane sa profila ne znaci da ga je prodavac uklonio, vrlo moguce da je admin. Upravo zbog toga mnogi ne oznace kao prodato, već stave rezz ili ni to, za slučaj da dođe do vraćanja predmeta i sličnih situacija.
2021 08 22
Ja brisem cim kupac javi da je stiglo i da je sve ok, razmenimo ocene i predmet tada brisem
2021 08 23
Ja prvo stavim rezervisano pa kad posaljem stavim prodato i cim kupac preuzme brisem sa sajta i slike iz kompa, ne vidim poentu da mi stoje predmeti koje vise nemam
2021 08 23
> leptirica: > Ja brisem cim kupac javi da je stiglo i da je sve ok, razmenimo ocene i predmet tada brisem Tacno, i ja isto... dok ne posaljem stoji rezz, kad posaljem obelezim kao prodato i oglas obrisem kad razmenimo utiske Ali i ovo sto je @Esprit21 spomenula je tacno, meni se licno nije desilo ali secam se da su se neke clanice zalile na to. Obicno one sto Admin ima na tapetu bez preteranog razloga. Ranije su se prodati oglasi automatski brisali posle 30 dana, ne znam da li i dalje postoji ta opcija u njihovom sistemu ali radila je posao, ne znam sto ne bi ostavili to
2021 08 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/24f0f1916a6d8c159f3c90d33b0118b4.jpg)
2021 08 23
@Plavizmaj ove oglase tek ne kapiram... zar nije dugme "oznaci kao prodato" dovoljno vidljivo/jasno i na profilu i u samom oglasu :')
2021 08 23
Isto kao i druge clanice,stavim rezz ili prodato i obrisrm kad se predmet preuzme i bude mi javljeno da je sve ok.
2021 08 23
I ja isto brisem, mislim da je tako preglednije i ne zatrpava se sajt bespotrebno, a stvar je vec prodata, tako daaa... :)
2021 09 01
Cim kupac potvrdi prijem paketa, da. 🙂🙂🙂
2021 09 05
1 2