Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li pronalazite nešto za sebe ovde?

> LUCIFERCE: > Zanima me da li pronalazite nešto za sebe ovde na sajtu? Deluje mi da se izbor jako smanjio. Već neko vreme ne mogu pronaći ništa što mi se dopada i što mi odgovara. Zanima me kakvo je vaše mišljenje po pitanju ovoga? Svašta ima na sajtu. Ne pronalazim jedino u mojoj veličini ili cena bude petocifrena, pa mi je to baš puno. Često pitanja za dimenzije ostaju bez odgovora, tako da i tu ništa od kupovine. Ali baš dosta prelepih stvarčica sam propustila zbog neodgovarajuće veličine. Problem je što verovatno već sve imamo, pa smo se i zasitili garderobe i svi bi da kupe, ako može za 500 din. markiran, aktuelni model u top stanju, a svoje u istom rangu prodaju tri puta skuplje.
2021 09 07
> VanaNaNaNa: > Znate šta još meni uopšte nije jasno, možda samo moj mozak funkcioniše tako ali evo: > Zašto da dam u radnji 3000 za nešto ako slično ili isto mogu da kupim nošeno jednom, dva puta za duplo manje para plus recikliram nešto što neko više neće da upotrebi? Mislim da, naravno, kupovala sam milion puta impulsivno, pa mi stoji ili preprodam, ili poklonim,ali skoro mi se nekako skroz mozak promenio po tom pitanju, zaista želim da bude kvalitetno, ako nije kvalitetno ona mi na pamet ne pada da ga platim u prodavnici duplo više već potražim online 🤷🏼‍♀️ > Ušteda mog novca, energije, ekološki je i bukvalno u svakom slučaju isplativo i pametno kupovati polovno. 👍👍👍👍👍👍👍
2021 09 07
1 2 3