Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Jeftine stvari na sajtu?

Da li ima poente kačiti stvari kojima može da se stavi cena 300/400/500 din itd? Da li kupuje to neko? To nikad nisam kačila, s obzirom na to da samo ptt bude oko 250 din... Pa ne znam koliko se isplati nekome, da kupi majicu od recimo 300 din, a plati ptt 250. Ali vidim da je dosta profila bazirano samo na tim stvarima, cene tipa od 100 din pa nadalje, ali koliko sam videla ne preko 800-900. Imam dosta tih stvari koje mi stoje isto nenošene, kakvo je vaše mišljenje?
2021 09 12
Ja u takvim slučajevima gledam da nađem više stvari i onda mi se isplati. Tako da okej je, zašto da ne
2021 09 12
Ja kupujem, u tom slučaju više stvari 😂
2021 09 12
Ja sam do sad samo takve stvari prodala i neke parfemčiće original. Znači ili ultra jeftino ili nešto sa cenom, ove srednje nisam uspela da prodam 🤷🏼‍♀️ i volim da kupujem jeftino pa kupim više od jedne osobe.
2021 09 12
Lepo su clanice rekle. Ako neko kupi vise komada, kada se postarina podeli na sve kupljene krpice, to fakticki neku krpicu koja je i 300din poskupljuje za 50din, sto je po meni bar, ok. Ja konkretno prodajem najvise krpica po tim cenama, 300 do 500.
2021 09 12
Takodje se slazem,zasto da ne ... Tako i ja razmisljam :")
2021 09 12
Meni bolje ide prodaja predmeta koji su 1000-2000. Uvek se javi neko u roku od tri dana. Dok predmeti koji su oko 300 dinara (pa i ispod) samo skupljaju "lajkove", ali malo kad se neko javi. Ja lično nikad nisam gledala na to da li mi se poštarina isplati ili ne. Ako ne pronađem još par predmeta na profilu, kupujem samo taj jedan. Par puta mi se desilo da ne kupim predmet odmah (jer računam da mi još ne treba), i onda se on proda. Tako da više ne rizikujem 😊
2021 09 12
Hvala na odgovorima 🌺 odvajam onda narednih dana stvari da ih fotkam 🤗
2021 09 12
Ja stavljam niske cene da bi zajedno sa poštarinom bila neka realna cena stvari 🌺
2021 09 12
Meni bolje ide prodaja tih predmeta 300, maksimum 500 dinara. Ali i to sbe dugo stoji, jedino nove stvari ili retke neke se prodaju odmah, od ovih koje stavljam skuplje
2021 09 13
> SanjaTanja: > Ja stavljam niske cene da bi zajedno sa poštarinom bila neka realna cena stvari 🌺 Takodje 🌞 uvek racunam plus postarina koliko je, pa da ne bude bas skupo nego realno i povoljno 😊
2021 09 13
Meni te stvari stoje, imam oko 30tak stvari 200-500 i niko ne pita za njih, cak ni za popust.
2021 09 13
Meni se isplati da kupim Diesel majicu za 300 din+ptt...Ovo je jedini sajt gde clanovi ne kupuju stvari za malo novca,jer im se ne isplato zbog ptt-a ,:) Da, Teranova majice i slicno,znamo koliko kostaju nove.Takve majice za 500 din su u radnji..
2021 09 13
Iskreno nekad je dobro kad ljudi ne kupuju jeftine stvari evo njih 20 posmatralo knjigu Secret na Limundu al niko da je kupi jer clanica ima 1 utisak i verovatno je tu bilo sumnje tako da sam ja dobila knjigu koju sam zelela za 100 dinara bukvalno novu x-) Tako i sa stvarima ovde ljudi su skepticni sto je jeftino i hvala im jer sam tako zaista kupila neke savrsene komade za male pare x-)
2021 09 13
> bloodytears: > Iskreno nekad je dobro kad ljudi ne kupuju jeftine stvari evo njih 20 posmatralo knjigu Secret na Limundu al niko da je kupi jer clanica ima 1 utisak i verovatno je tu bilo sumnje tako da sam ja dobila knjigu koju sam zelela za 100 dinara bukvalno novu x-) Tako i sa stvarima ovde ljudi su skepticni sto je jeftino i hvala im jer sam tako zaista kupila neke savrsene komade za male pare x-) Da niste to od mene kupili knjigu??? Prodala sam je pre neki dan 😂😁
2021 09 13
1 2 3