Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Decije stvari sa etiketom po smesnim cenama a niko ni da pita

Cao devojke. Sestra mi je zatvorila butik i ostalo joj je decijih stvari znaci nove sa etiketom i to za decu skolskog uzrasta. Bukvalno sam stavila cene tipa 3 majce za decaka dugih rukava 500 din.Znaci 1 majca nova sa etiketom je oko 165 din.Niko ni da pita.,sto mi je malo cudno,moram priznati. Znam da je prodaja slaba,ali ovo su nove stvari sa etiketom po bukvalno smesnim cenama. Pa me zanima da li ovde uopste ima potraznje za decijim stvarima,kakva su vasa iskustva?
2021 09 20
Moja iskustva kažu da reklamiranje u pogrešnom podforumu najčešće proizvodi kontraefekat, bez obzira na niske cene.
2021 09 20
Reklama u podforumu ni jednom ne pije vode jer ni 30 posto clsnica ne cita forum.Ovaj sajt te toliko prso da ne pomazu ni promotivni artikli i ostale reklame,bar sudeci po komentarima clanica. Jedino me zanima da li se isplati slikati i stavljati stvari za decu na sajt koji svako malo baguje i trositi vreme ukoliko nema potraznje za decijim stvarima.
2021 09 20
Kao i svi drugi sajtovi, i ovaj sajt ima predmete koji dominiraju vise naspram ostalih. Kategorija tih predmeta ovde su mladalacke “in” stvari, a posebno ako su brendirane. Niko ne moze da ti kaze da li bi se tebi isplatilo i sta konkretno da kacis ovde i da li ce oglas biti pregledan 15 ili 1015 puta. Predmet ce uvek naici na svog kupca, pre ili kasnije. Ukoliko ti se zuri da prodas uvek mozes okaciti na druge sajtove i povecati svoje sanse na taj nacin :)
2021 09 21
Svesna sam toga. Samo.me zanimalo kakva su iskustva. Da okacim.jednu stvar treba mi pola sata,baguje sajt,slike nece da ucita i rotiraju se,stalno mi iskace Eror 502. Pa reko da li da se trudim 😂
2021 09 21
Decije skoro uopste, iako ovde ima dosta clanica sa decom.Ja sam prosle godine okacila dve jakne povoljno i nista.Postavila prosle nedelje na limundo,prodala odmah..Na limundo, ide sezonska garderoba ili KP,,tamo isto kupuju deciju gardeobu.Znaci ako imate jesenje zimske decije postavite,a ako su letnje sacekajte prolece.Pricam o limundu
2021 09 21
Da,logicno. Ljudi kupuju sezonski ono sto om je potrebno. Nije pravilo ali vecinom je tako.
2021 09 22
Za odrasle manje vise ali za deciju cini mi se da bas kupuju sezonski,bar iz mog iskustva
2021 09 22
Generalno u zadnje vreme ljudi uglavnom sezonski kupuju jer nisu pri parama. Pocetkom meseca sam prodala 2 para obuce jesenje, deblju suknju i bluzu - koja je jedina bila onako laganija. Okacila sam sad cizme na Limundu/Kupindu, za jako kratko vreme su pokupile dosta pregleda... ovo ostalo bas slabo Kacila sam i farmerke, ocekivajuci da ce i to biti u potraznji ali neocekivano ni one nisu pokupile preglede
2021 09 22
Da,logicno bi bilo i da se traze farmerke. Iako su one komad nosivi cele godine,ali leti je slabija potraznja za njima
2021 09 22
Ja sam od clanice Nensina kupila decije stvari i mogu Vam reci da su stvari divne, cene vise neko korektne i ko god kupi bice prezadovoljan , od mene sve preporuke za clanicu <3
2021 09 24