Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Usne pomoc

Devojke, da li neka ima da mi preporuci nekog da radi provereno dobro hijaluron u usnama? Iz Bg sam, ali moze i Ns
2021 10 23
Pratim. Imam dva neprijatna iskustva (ne znam da li smem na sajtu javno da navodim doktore i njihove ordinacije) - neka mi neko potvrdi.
2021 10 23
Rea medika,iz ličnog iskustva,prezadovoljna tretmanom i rezultatom.
2021 10 23
Dr Milica Djokic!!!! Imas je i na IG pa baci pogled ;)
2021 10 23
> veprolece: > Rea medika,iz ličnog iskustva,prezadovoljna tretmanom i rezultatom. Da, slazem se. Kod Kristine D.?
2021 10 23
> lokibg: > > veprolece: > > Rea medika,iz ličnog iskustva,prezadovoljna tretmanom i rezultatom. > Da, slazem se. Kod Kristine D.? Da,tako je :)
2021 10 23
Ja nisam zadovoljna tretmanom u Rei. Radila sam usne - hijaluronom i jedanput PRP tretman koji je izveo Dalibor. Ostale su mi rupice (drugima neprimetne) na dva mesta od uboda igle, ali s obzirom da sopstveno lice poznajem u poru, primetih. Drugo negativno iskustvo kod Dr Marije Boskovic - nazolabijalne bore. Ubrizgan mi je hijaluron koji se sutradan spustio u nausnice, veoma ruzno je izgledalo. Pozvala sam dr i rekla o cemu se radi, zakazala mi je proveru tek kroz nekoliko dana - srecom sto se nose maske, inace ne bih mogla izaci iz kuce. Pregledala me je, potvrdila gresku i ubrizgala supstancu za razgradnju. Potom zakazala novu intervenciju (stavljanje novog hijalurona) za nedelju dana. Da skratim, prvi put nisam dobila nikakvu potvrdu sta je radjeno i čime, sto me je dodatno iznerviralo. Nakon ponovnog ubrizgavanja mi je potvrdu dala, sto mi govori (zasigurno) da prvi put nije koristila hijaluron koji reklamira i naplaćuje. Nakon mesec dana, nazolabijalne su mi bile kao da ih nisam ni radila. Posle sam cula da vrsi fotosop nekih svojih objava na instagramu (narocito kad je rec o starijim zenama i podmladjivanju). Trenutno sam pacijent dr Jasmine Kozarev i zadovoljna sam.
2021 10 24
U BG dr Nedeljkovic i dr Stojicevic Imaju IG profil
2021 10 24
> Milica9933: > Ja nisam zadovoljna tretmanom u Rei. Radila sam usne - hijaluronom i jedanput PRP tretman koji je izveo Dalibor. Ostale su mi rupice (drugima neprimetne) na dva mesta od uboda igle, ali s obzirom da sopstveno lice poznajem u poru, primetih. > Drugo negativno iskustvo kod Dr Marije Boskovic - nazolabijalne bore. Ubrizgan mi je hijaluron koji se sutradan spustio u nausnice, veoma ruzno je izgledalo. Pozvala sam dr i rekla o cemu se radi, zakazala mi je proveru tek kroz nekoliko dana - srecom sto se nose maske, inace ne bih mogla izaci iz kuce. Pregledala me je, potvrdila gresku i ubrizgala supstancu za razgradnju. Potom zakazala novu intervenciju (stavljanje novog hijalurona) za nedelju dana. Da skratim, prvi put nisam dobila nikakvu potvrdu sta je radjeno i čime, sto me je dodatno iznerviralo. Nakon ponovnog ubrizgavanja mi je potvrdu dala, sto mi govori (zasigurno) da prvi put nije koristila hijaluron koji reklamira i naplaćuje. Nakon mesec dana, nazolabijalne su mi bile kao da ih nisam ni radila. Posle sam cula da vrsi fotosop nekih svojih objava na instagramu (narocito kad je rec o starijim zenama i podmladjivanju). > Trenutno sam pacijent dr Jasmine Kozarev i zadovoljna sam. Ni ja nisam bila zadovoljna tretmanom u Rea Medica Novi Sad.
2021 10 25
Devojke jel zna neko koliko je hij kod dr djokic?
2022 09 05