Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Budimpesta

Za Budimpestu ne treba PCR test to je proverena informacija. Vec sam posetila ovaj divan grad a uskoro cu ponovo.😀
2021 11 09
Da li treba brzi test? Kakvo je stanje tamo sto se tice ulaska u restorane? 🤗
2021 11 11
Ja sam bila u avgustu u Budimpešti. Nisu trebale ni zaštitne maske, a kamoli test :D I preporučila bih da idete vozom, nema beskonačnog smaranja na granici :) Bila sam i u septembru u Mađarskoj, ali ne u Budimpešti, idem i sledećeg vikenda, nije potreban test.
2021 11 11
Samo na nekim mestima traže masku, u tržnim centrima i restoranima za sad ne.
2021 11 11
> mmikalacki: > I preporučila bih da idete vozom, nema beskonačnog smaranja na granici :) Odakle?! Zar nisu radovi na pruzi do Budimpeste i dalje u toku? Isla sam bezbroj puta u Madjarsku, uvek vozom ali nisam zadnjih godina otkad rade na pruzi
2021 11 14
> SvetlanaRadic: > > mmikalacki: > > I preporučila bih da idete vozom, nema beskonačnog smaranja na granici :) > Odakle?! Zar nisu radovi na pruzi do Budimpeste i dalje u toku? Isla sam bezbroj puta u Madjarsku, uvek vozom ali nisam zadnjih godina otkad rade na pruzi Iz Subotice.
2021 11 22
Zadnji put kad sam isla bio je neki kombi prevoz putnika, dodju na adresu po tebe i ostave te na adresi koju im das, isto je i za povratak. Ako neko bude isao od Beograda do Budimpeste vozom neka javi koliko se putuje i ima li zadrzavanja.
2021 12 08
Da li je neko putovao u medjuvremenu? Da li se nesto promenilo u vezi PCR testa?
2021 12 19
Ja sam putovala više puta, nije se ništa promenilo.
2021 12 29
Skoro sam bila u Budimpesti. Nije trebao test, maske su kao trebale ali se retko ko toga pridrzavao.
2022 01 01