Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako odrzavati ugg

Devojke kako odrzavate ugg cizme od prave koze?
2021 12 14
Kupite spej i cetku, nista drugo.
2021 12 14
Četkam ih gumenom četkicom i prskam ih sprejem za održavanje obuće od prevrnute kože.. oba kupujem u Deichmann-u, čizme su mi kao nove i posle godinu i po dana. Ne nosim ih po jakoj kiši i po snegu, jer mislim da kada se naprave fleke od vode, nema im spasa, sem da se nose u Spin.
2021 12 14
> FashionStory: > Četkam ih gumenom četkicom i prskam ih sprejem za održavanje obuće od prevrnute kože.. oba kupujem u Deichmann-u, čizme su mi kao nove i posle godinu i po dana. > Ne nosim ih po jakoj kiši i po snegu, jer mislim da kada se naprave fleke od vode, nema im spasa, sem da se nose u Spin. A sta je spin? Ja bi volela da znam dali ima spasa sa ugg cizme moje cerke ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d7f60bc97cef9d9604989f8bf0ce752c.jpg)
2021 12 15
Ja sam i ribala i ribala ali kad se osuse opet se vidu ove tamne tragove
2021 12 15
Probaj da taj deo tamni iščetkas dobro. Postaće bar manje vidljivo, ako i ne nestane. Ja sam ćerki spasila tako 2 puta čizme, ali treći put nisam uspela da ih dobro iščetkam, kad su se više natopile vodom. Sad imam ideju da ponovo malo iščetkam i stavim kalup od čipke odozgo i preko ofarbam u tamniju nijansu, izgledalo bi kao fabrički print. U svakom slučaju, možeš i sprejem za obuću u boji isprskati taj deo, tamnije nijanse, naravno. Te tamne fleke su u stvari farba koja se odlila na jedno mesto, zato ih nemojte mnogo kvasiti
2021 12 15
Ok probacu, hvala Vam puno! Cizme izgledaju kao da su 10 godine stare a kupili smo ih prosle zime🙄
2021 12 15
Na instagramu imate stranicu goranpops. Bave se reparacijom obuće. Vidite slike. 😊
2021 12 15
Perionica je Spin spasava ih fleka :)
2021 12 15
Moje mišljenje je da daljim kvašenjem i pokušavanjem da ih očistite možete samo još više da ih upropastite. Spin je perionica koja se time bavi, potražite na guglu, ima dosta fotografija pre i posle.. imaju i instagram profil. Čišćenje je oko 1500 din, a čizme posle izgledaju baš dobro, mislim da se stvarno isplati.
2021 12 15
Ja sam jako dugo trazila I pretrazivala sa cime mogu da skinem fleke od snega i na hr forumu pronadjem da se pomesa 50:50 alkoholno sirce i voda i sa neznom krpicom utapka (Ali ne da se namokre skroz) mesavina ta dva i sve mi je izvuklo Tako da eto od mene moja topla preporuka Pri tapkanju malo I utrljavate i ostavite da se osusi na sobnoj temperaturi tj da prenoce Nikako na hladno I previse toplo Ujutru ih samo iscetkate Ako neko proba neka javi rezultate Ja sam zaista prezadovoljna
2021 12 15
Perionica spin, bice kao nove bukvalno. Ako niste iz Bg mozete poslati postom😊
2021 12 16