Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ovo je sad mučenje

Toliko sam umorna od raznoraznih neprolaznih problema na ovom sajtu.Sad je nemoguće obrisati oglas ili se on sam obriše u nekom mom manevrisanju i stiskanju ovog ili onoga.Znate ono kad se u panici stiskaju razni dugmići, jer pokušavate da rešite problem.A malopre mi se desilo da nije hteo da mi se učita novi oglas,pa se onda iznenada kloniralo 8 primeraka tog "nepostavljenog" oglasa.Ponekad mislim da se neko sprda i začikava me svojim tehnološkim moćima. Na koji način je potrebno doći do odgovornih za svu ovu dugotrajnu papazjaniju na sajtu.Ja sam se baš umorila...🥺
2021 12 18
Meni neće da briše ni da postavlja. Ja sam tako ''zaradila'' negativne zbog dupliranja oglasa. Negativne od admina stoje više od 6m na poruke ne odgovara. Nemam reči. Ovaj sajt je nekada bio jedan od vodećih, a sada opšte rasulo.
2021 12 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a297bc72a93df4bdb50472a6496d3c10.jpg)
2021 12 19
Nije ni meni htelo da brise a onda sam provalila foru stavis misa na kanticu pa kad se iznad kantice pojavi obrisi kliknes na to i predmet se obrise
2021 12 19
Postoji užasan bag, meni se npr. desilo da sam samo htela da vidim koliko pregleda mi ima predmet i nekako se pogodilo kao da sam kliknula na kanticu (a nisam) i onda se obrisao. Posle kada sam pokušala da postavim taj isti predmet, brisali su mi oglas. Mislim da je neophodno bar da se stavi skačući meni koji te opomene/pita da li želiš da obrišeš predmet jer je ovo mnogo glupo.
2021 12 19
Opet baguje.
2021 12 19
Baguje svaki dan. Ovsk sajy je malo jaci od kisele vode.
2021 12 21
Kakav je bio ovaj sajt pre nekoliko godina, patim za tim vremenom :(
2021 12 21
> ZeljkaRaskovic: > Toliko sam umorna od raznoraznih neprolaznih problema na ovom sajtu.Sad je nemoguće obrisati oglas ili se on sam obriše u nekom mom manevrisanju i stiskanju ovog ili onoga.Znate ono kad se u panici stiskaju razni dugmići, jer pokušavate da rešite problem.A malopre mi se desilo da nije hteo da mi se učita novi oglas,pa se onda iznenada kloniralo 8 primeraka tog "nepostavljenog" oglasa.Ponekad mislim da se neko sprda i začikava me svojim tehnološkim moćima. > Na koji način je potrebno doći do odgovornih za svu ovu dugotrajnu papazjaniju na sajtu.Ja sam se baš umorila...🥺 I ja sam nova I primećujem kad postavim novi oglas da se stari obrise...jel ima neki limit koliko sme?
2021 12 21
Sta mislite zbog cega mi adminke konstantno brisu ovaj oglas
2021 12 21
https://mojekrpice.rs/items/zene/8095536/zara-kratka-siva-haljina
2021 12 21
> Selena1989: > Sta mislite zbog cega mi adminke konstantno brisu ovaj oglas Po novim pravilima ne smemo da stavljamo slike sa interneta, krsimo autorska prava.
2021 12 22
Meni nisu jasne clanice koje se toliko neazurno javljaju?pitam se zasto uopste drze artikle za prodaju,nervira me kad zelim neki artikal a nema povratne informacije
2021 12 25
Konstantno se gasi.
2021 12 26