Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obnavljanje oglasa

Da li može neko da mi objasni da li je dozvoljeno obnavljanje oglasa na sajtu? Bila je tema da nije ali vidim da se mnogi oglasi redovno obnavljaju pa sam zbunjena.
2022 01 07
obrises stari i postavis novi ne znam sta im smeta da obnavljas oglas logicno ako stoji nesto 2 meseca i nije se prodalo da ces obnoviti...
2022 01 07
Pozdrav, ni ja zaista ne znam u čemu je problem da se obnove oglasi, probala sam i sada dobijam negativne ocene za to. Katastrofa. Na KP se oglasi mogu obnavljati na 5 dana na primer.
2022 01 07
ovde se admini ogradjuju od prevara i raznih malverzacija ...a dele negativne za ponavljanje oglasa sto nije ok sa njihove strane...
2022 01 08
> zvecarka87: > Pozdrav, ni ja zaista ne znam u čemu je problem da se obnove oglasi, probala sam i sada dobijam negativne ocene za to. Katastrofa. Na KP se oglasi mogu obnavljati na 5 dana na primer. Zato i pitam jer je bilo reči o tome da se dele negativne i brišu se oglasi a opet vidim mnogo obnovljenih oglasa. Doduše i slike sa neta. Tačka br. 30 govori o zabrani obnavljanja oglasa.
2022 01 08
Ja sam naisla na clanicu kojoj u opisu svakog predmeta pise nesto kao "...ne dodajte stvar u omiljeno, odmah brisem i postavljam ponovo" . Ona nema nijednu negativnu.
2022 01 08
😂😂😂😂😂😂 Ne kontam? Zasto joj smeta ako neko stavi stvar u omiljeno?
2022 01 08
:D
2022 01 08
> stlead: > Ja sam naisla na clanicu kojoj u opisu svakog predmeta pise nesto kao "...ne dodajte stvar u omiljeno, odmah brisem i postavljam ponovo" . > Ona nema nijednu negativnu. Joj i ja sam, videla sam da i na lala fo ima isti opis predmeta.☺️
2022 01 08
I ja sam videla ovaj opis i nije mi bas najjasnije😂 A sto se tice obnavljanja oglasa, pisala sam adminu jos pre i on mi je odgovorio da nikad nije ni bilo dozvoljeno samo se sada viss kontroliše. Ja ne razumem zasto nije dozvoljeno ako se obrise stari. Mislim da to povećava sansu za prodaju, ko ce doci do predmeta na 50+strani😏
2022 01 09
> bokismoki: > I ja sam videla ovaj opis i nije mi bas najjasnije😂 > A sto se tice obnavljanja oglasa, pisala sam adminu jos pre i on mi je odgovorio da nikad nije ni bilo dozvoljeno samo se sada viss kontroliše. > Ja ne razumem zasto nije dozvoljeno ako se obrise stari. Mislim da to povećava sansu za prodaju, ko ce doci do predmeta na 50+strani😏 Tako je :") Pisala sam vlasnicima sajta juce, bas povodom ove stavke "obnavljanje oglasa" , nadam se pozitivnom ishodu :)
2022 01 09
> zvecarka87: > > bokismoki: > > I ja sam videla ovaj opis i nije mi bas najjasnije😂 > > A sto se tice obnavljanja oglasa, pisala sam adminu jos pre i on mi je odgovorio da nikad nije ni bilo dozvoljeno samo se sada viss kontroliše. > > Ja ne razumem zasto nije dozvoljeno ako se obrise stari. Mislim da to povećava sansu za prodaju, ko ce doci do predmeta na 50+strani😏 > Tako je :") Pisala sam vlasnicima sajta juce, bas povodom ove stavke "obnavljanje oglasa" , nadam se pozitivnom ishodu :) Javite ako dobijete odgovor jer zaista nije u redu da ne postoji ta mogućnost. Neka odrede vremenski interval od 5 dana kao na KP recimo ako baš ne žele da se dnevno obnavljaju oglasi.
2022 01 09
> zvecarka87: > > bokismoki: > > I ja sam videla ovaj opis i nije mi bas najjasnije😂 > > A sto se tice obnavljanja oglasa, pisala sam adminu jos pre i on mi je odgovorio da nikad nije ni bilo dozvoljeno samo se sada viss kontroliše. > > Ja ne razumem zasto nije dozvoljeno ako se obrise stari. Mislim da to povećava sansu za prodaju, ko ce doci do predmeta na 50+strani😏 > Tako je :") Pisala sam vlasnicima sajta juce, bas povodom ove stavke "obnavljanje oglasa" , nadam se pozitivnom ishodu :) Valjda ćete imati uspeha, bilo bi sjajno! Mada su meni izokola admini(to valjda nije isto sto i vlasnici sajta) izokola rekli da se to nece menjati. 😏
2022 01 09
> AppleRed: > > zvecarka87: > > > bokismoki: > > > I ja sam videla ovaj opis i nije mi bas najjasnije😂 > > > A sto se tice obnavljanja oglasa, pisala sam adminu jos pre i on mi je odgovorio da nikad nije ni bilo dozvoljeno samo se sada viss kontroliše. > > > Ja ne razumem zasto nije dozvoljeno ako se obrise stari. Mislim da to povećava sansu za prodaju, ko ce doci do predmeta na 50+strani😏 > > Tako je :") Pisala sam vlasnicima sajta juce, bas povodom ove stavke "obnavljanje oglasa" , nadam se pozitivnom ishodu :) > Javite ako dobijete odgovor jer zaista nije u redu da ne postoji ta mogućnost. Neka odrede vremenski interval od 5 dana kao na KP recimo ako baš ne žele da se dnevno obnavljaju oglasi. Na dnevnom nivou je stvarno besmisleno ali ako ne na 5 dana, bar na meses. 😊
2022 01 09
Uopšte ne shvatam selektivnost, danas naišla na obnovljene oglase, slike sa neta i kolaže od 4 slika. Ako nisu u stanju da isprate sve 'nepravilnost' ne bi trebalo deliti negativne utiske za kršenje istih. To što ne stižu nije nikakav izgovor. Nek smanje broj predmeta koji se može postaviti. O da, zaboravila da od toga zarađuju, 400 mojih krpica.
2022 01 09
1 2